Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

То диктатура чи порядок?


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
6

Надто багато розмов навколо цих двох понять останнім часом. Так багато, що український народ почав вірити в цю пустку, сподіватися, що "сильна рука" – це єдине, що потрібно Україні, щоб встати з колін. Чи є вони автентичними, бо наші політики дуже вміло маніпулюють нами, об'єднуючи диктатуру та порядок в одне ціле.

То диктатура чи порядок?
Надто багато розмов навколо цих двох понять останнім часом. Так багато, що український народ почав вірити в цю пустку, сподіватися, що "сильна рука" – це єдине, що потрібно Україні, щоб встати з колін. Чи є вони автентичними, бо наші політики дуже вміло маніпулюють нами, об'єднуючи диктатуру та порядок в одне ціле, як єдиний засіб для спасіння держави.

Ви хочете диктатури, то я наведу порядок.

Ви хочете порядку у країні, то у нас є диктатор на це місце.

Країні потрібний сильний президент.

І соціологічні опитування дуже доречно підтверджують соціальну потребу на "сильного президента". А наші кандидати вистроїлись в чергу і всі як один виграють біцепсами перед електоратом називають саме себе сильним майбутнім президентом. Є серед цієї команди чоловіків одна жінка, яка ніжно посміхаючись іде до своєї мети, такого бажаного крісла – Керівника країни. Вона не називає себе голослівно сильним Президентом, не б'є себе в груди, для чого це їй, вона ж жінка, а до того ж ще і розумна жінка. Тому, чим більше чоловіки сперечаються за звання найсильнішого, чим більше бажають довести це своїм виборцям, тим більше народ вірить у протилежне.

Давайте пригадаємо ситуацію, коли був створений Радянський Союз та у нас почала панувати влада пролетаріату. Найбільш правильну характеристику тодішніх подій дає наступний вислів:

Буржуазия вынуждена лицемерить и называть "общенародной властью" или демократией вообще, или чистой демократией (буржуазную) демократическую республику, на деле представляющую из себя диктатуру буржуазии, диктатуру эксплуататоров над трудящимися массами, а марксисты, коммунисты, разоблачают его и говорят рабочим и трудящимся массам прямую и открытую правду: на деле демократическая республика, учредительное собрание, всенародные выборы и т. п. есть диктатура буржуазии, и для освобождения труда от ига капитала нет иного пути, как смена этой диктатуры диктатурой пролетариата. Только диктатура пролетариата в состоянии освободить человечество от гнета капитала, от лжи, фальши, лицемерия буржуазной демократии, этой демократии для богатых, в состоянии установить демократию для бедных, т. е. сделать блага демократии, доступными фактически для рабочих и беднейших крестьян, тогда как теперь (даже и при самой демократической – буржуазной – республике) эти блага демократии фактически недоступны громадному большинству трудящихся. (В.І. Ленін "О демократии и диктатуре", 23.12. 1918 р.).

Якщо вірити головному засновнику радянської держави, то диктатура буржуазії перетворилась в 1917 році на диктатуру пролетаріату, яка повинна встановити демократію для бідних. Що сталось далі з цією демократією для бідних всім відомо.

Чи перебуває Україна зараз на етапі переходу від диктатури олігархії до якоїсь іншої диктатури? Безперечно, що так. В 1918 році вже була ситуація, коли "только диктатура пролетариата в состоянии освободить человечество от гнета капитала, от лжи, фальши, лицемерия буржуазной демократии".

Народ, як завше, не побачив, не почув через гасла "земля – селянам", "заводи -робочим", що їх насправді чекає. Хоча Ленін це прямим чином вказав – "диктатура пролетаріату".

Хтось може не погодитись, що зараз 21 століття, що вже багато років існує Декларація про права людини, що світове співтовариство не сприйме диктатури в центрі Європи. Тоді дайте відповідь на питання, що представляє наша демократія? Чи є це демократією? Скоріше за все Ленін не помилявся, коли казав "буржуазия вынуждена лицемерить и называть "общенародной властью" или демократией вообще, или чистой демократией (буржуазную) демократическую республику, на деле представляющую из себя диктатуру буржуазии, диктатуру эксплуататоров над трудящимися массами".

Дійсно, ми пишаємось, що є незалежними та демократичними, а насправді в нашій державі існує диктатура олігархату. Нічого не змінилось за одне століття. Буржуазія перетворилась на олігархію, а трудящі маси на маленьких українців. Може саме тому українці так прагнуть обрати "сильного" президента? Бо наїлися вже досхочу такої псевдодемократії.

Диктатура завжди буде диктатурою, як би ви її не назвали та не присолодили. Диктатор завжди буде диктатором, навіть якщо це гарна жінка.

Наші політики свідомо перекручують поняття, коли порядок плутають з диктатурою. Тому що порядок в державі – це коли закони неухильно виконуються всіма без виключення, в т. ч. керівником країни, а при диктатурі влада головного керівника не обмежена будь-якими законами. Прикладів порушення Конституції України та законів України предостатньо, в т. ч. і зі сторони команди пані Тимошенко.

Юлія Тимошенко в своєму зверненні до виборців запитує: "То що ж нам досі заважає бути високодуховними, сильними, багатими й щасливими? Передусім тотальне панування олігархії, яка глибоко корумпувала політиків, засоби масової інформації, значну частину силових структур і суддів. Олігархія заробляє нечесні гроші на державних ресурсах і можливостях. Це ракова пухлина сучасної України, яка несумісна з демократією."

Леніну в 1918 році заважала буржуазія, а тому єдиним засобом для її знищення стала диктатура пролетаріату. Пані Тимошенко вказує на головного винуватця наших проблем, це – олігархія. І з цією тезою всі погодяться. Тимошенко дійсно влучила в ціль. Саме олігархія з'їдає наше суспільство. Саме вона корумпувала все суспільство. Все було б гаразд, якби не одне але. То хто ж набрав в Верховну раду цих олігархів? Хто їх підгодовував всі ці роки? За чийого сприяння та благословення вони зростали та набиралися сил? Відповідь на це питання є однозначною. Винуватцями є всі топ-політики нашої держави.

Ще одним цікавим питанням є вихід з цієї ситуації. Ленін прямо заявив, що виходом є диктатура пролетаріату, яка є демократією для бідних. Що ж криється в словах пані Тимошенко?

Зараз інший час, тому прямо оголосити, що я заллю все бетоном та побудую світле майбутнє зараз не можна. А можна зробити так, як сказала Юлія Тимошенко в своєму зверненні до народу: "Я завжди вірили і вірю, що Україна має унікальну, благословенну Богом місію. Вона полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя".

От. Нарешті. У нас місія. Ми благословенна нація. Чим це ми благословенніші, ніж французи, або італійці? Про благословенність націй краще звернутися до історії євреїв або Німеччини. Вони теж, вирішили, що їх нації благословенні, і чим це закінчилось для одних та других? Головне, пропонується створити не тільки для себе, а також для всього світу нової системи справедливої організації життя. Отакої. Може спочатку у свої державі наведемо лад, а потім візьмемося за весь світ?

Питань безперечно багато, але зрозуміло, що нашу державу чекають зміни, але які, відомо лише пані Тимошенко. Скоріше за все, олігархів чекають нові часи. За прикладом Путіна їх таки потрусять, але не всіх, лояльні до керманича країни так і будуть їсти сметану та почуватися привільно. Але що чекає нас з вами, простих смертних? Яку місію ми повинні виконати? Про яку нову справедливу орагнізацію життя іде мова? Бо справедливість є і за неї варто боротися...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua