Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Вчинено бандитський напад на агітаційний пункт Юлії Тимошенко

| 11.12.2009 09:38

-12
Рейтинг
-12


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
15

Працівники комунального підприємства "Київблагоустрій" за вказівкою з мерії побили агітатора та киян, які прийшли допомогти жертвам свавілля. Розцінюємо це як кримінальне втручання мера Києва Леоніда Черновецького у виборчу кампанію.

Вчинено бандитський напад на агітаційний пункт Юлії Тимошенко
Зранку 11 грудня 2009 року працівники комунального підприємства "Київблагоустрій" за вказівкою з мерії вчинили напад на агітаційний пункт за кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко за адресою вул. Марії Заньковецької, 2.

Агітаційний пункт був розташований у торгівельному павільйоні, що належить депутату Печерської районної у м. Києві ради від БЮТ Марті Ткачук.

Вхід до павільйона зламали ломом. Працівники комунального підприємства побили агітатора та киян, які прийшли допомогти жертвам свавілля. Павільйон було незаконно погружено на вантажівку і викрадено. Про вчинені злочини повідомлено правоохоронні органи.

Розцінюємо це як кримінальне втручання мера Києва Леоніда Черновецького у виборчу кампанію кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко.

Прес-служба депутата Печерської районної у м. Києві ради, голови благодійного фонду "Думнич" Марти Іванівни Ткачук.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua