Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Бінго" приватизують

Ірина Тіщенко | 7.12.2009 10:46

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
4

У Святошино вирішили віддати "Бінго" у приватні руки.

Так на позачерговій ХХIV сесії Святошинської районної у м. Києві ради, що відбуласі вчора, 1 грудня, більшість депутатів проголосували за приватизацію клубу "Бінго". Про це повідомляє прес-служба БЮТ у м.Києві.

Приватизація приміщення по пр. Перемоги, 112, де розташований клуб "Бінго", була внесена першим питанням до порядку денного як "доповнення переліку об'єктів комунальної власності, що підлягають приватизації способом викупу орендарями".

Фракція Блоку Юлії Тимошенко Святошинської райради протягом довгого часу не дозволяла продаж цього приміщення і виступала категорично проти його приватизації. Проте, з зареєстрованих у залі 51 депутата, за відповідне рішення проголосували 33 представники депутатського корпусу. Зокрема, у повному складі "За" приватизації сказали фракції Партії регіонів, Блоку Леоніда Черновецького, Нашої України, п'ять депутатів Громадського Активу Києва та шість депутатів Блоку Віталія Кличка -ПОРА-ПРП.

Наразі у приміщенні клубу "Бінго" розташований Центр культури "Святошин", до складу якого входять два зразкових хори, народні ансамблі, зразкова студія народного танцю "Соколята", майстер-класи та різноманітні гуртки. Насьогодні, у Центрі навчається близько тисячі дітлахів Святошинського району.

Також, тут знаходиться єдиний районний концертний зал.

Київський БЮТ стверджує, що районна влада та районні народні обранці відібрали у дітей можливість отримувати позашкільну освіту та проводити великі масові заходи (свята).

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua