Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
аморальність   тенденційність   народна чи навпаки – антинародна правда?
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
11

Коментарі
Стрілець   | 4.12.2009 23:21
Я чекаю.
Поки Никита закритий, а Хмеленок продовжує -
я не впевнений, що мої статті тут доречні.
І всеж мушу вкотре нагадати: під лежічий камінь вода сама не потече...
Стрільче, пропоную компроміс – Ви виставляєте і свій допис-протест (прохання також і до Леона виставити свій), але якщо й на цей раз не подіє, тоді публічно й колективно на знак протесту відмовимось тут друкуватись...
Стрілець   | 4.12.2009 23:31
Ткаченко Віктор Іванович:
І всеж мушу вкотре нагадати: під лежічий камінь вода сама не потече...
Що ж, я буду певний час
демонструвати
своє чекання.
Це я почав.
Олена Олійник   | 4.12.2009 23:59
Дякую, завдяки Вам дізналася про Никиту. Мене це анітрохи не дивує, я давно знаю, що саме такі автори найбільше дратують модерів і найменше потрібні ресурсам, які прагнуть лише одного – відвідуваності, тобто суто кількісного показника, і за будь-яку ціну. Для таких кориснішіми є напівдебільні провокатори, адже вони зазвичай викликають хоча б тимчасову активність. Брутальні хами також, попри всі розумні аргументи, спричиняють протест, бійку. А Никита прагне об"єднати й примирити, надати обговоренням вигляду конструктивної дискусії – та навіщо таке їм? Це ж не намащується на хліб.
Ще десь на початку я виклала тут про подібне статтю "До мешканців будинку на ім"я НП", що на диво і досі в топах.
Улас Золотоноша   | 5.12.2009 00:06
Невдовзі в мене з'явиться цілком реальна можливість запросити всіх небайдужих авторів до долі України на два, сподіваюсь, вельми цікаві сайти, одним з яких я буду точно керувати...:)
Котигорошко   | 5.12.2009 00:15
Улас Золотоноша:
О це новина! Так і хочется сказати Ай да Масан, айда сучий син! Створив для Ткаченка аж два новий сайта!
Це що Дедушко-2 мабудь буде???
  | 5.12.2009 00:22
Долой с нашего общего форума Нардоная Правда хохла-флудера!

Не дадим засрать наш общий ресурс.

Галицаи, идите гадить в свои хлевы и свинарники, ваши польские паны вас заждались.

Парфраз готов поддержать справедливость и демократию на Народной Правде.
Народ – это все мы, а не продажный шароварный сброд!
В нужнік, прідуркі, в нужнік, москалі-фашисти! Вам тут не місце
Leon   | 5.12.2009 00:37
Олена Олійник:
"До мешканців будинку на ім"я НП"
Тепер завдяки Кузі – справжньому "господарю" будинку, той перетворився на брудну печеру. В якій тепер "господарює" як у себе
ПЕЩЕРНЬІЙ КОММУНИСТ і ]ЗЛОБНЬІЙ ТРОЛЛЬ.
Котигорошко   | 5.12.2009 00:44
Leon:
Леон! А Ви на увазі під Злобним ТРОЛЕМ мали на увазі Ткаченка?
Так він щей й комуніст з 25 річним стажем? НЕ знали? Жаль...
Котигорошко:
Leon:
Леон! А Ви на увазі під Злобним ТРОЛЕМ мали на увазі Ткаченка?
Так він щей й комуніст з 25 річним стажем? НЕ знали? Жаль...
Хто ж тобі, нещастя совкове, повірить...:)
0   | 5.12.2009 00:54
Улас Золотоноша:
одним з яких я буду точно керувати...:)
Это с налитым то оком?Шо значит цыган,ни стыда,ни чувства меры.
Котигорошко   | 5.12.2009 00:55
Ткаченко Віктор Іванович:

Ага! Це називаться " піти паровозом" Ну Ткаченко дает!!!
Олена Олійник   | 5.12.2009 01:33
Leon:
А що то за один – Кузя?