Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ющенко прагне потрапити в прем'єрське крісло з "чорного ходу"

Веня | 4.12.2009 18:58

-4
Рейтинг
-4


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
7

В Україні де-факто створено політичний альянс між Януковичем та Ющенко.

Сьогодні цей альянс поставив собі за мету максимально ускладнити, або навіть блокувати, діяльність Уряду на чолі з Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко та розхитати і дестабілізувати соціально-економічну ситуацію.

Про це у Сумах на прес-конференції заявили професор політології, народний депутат від БЮТ Володимир Полохало, академік НАН України Володимир Сторіжко та доцент Сумського державного університету Віталій Бібік.

Учасники прес-конференції наголосили, що Ющенко з Януковичем прагнуть штучно викликати соціальне збурення, аби за сценарієм їхніх політтехнологів зменшити рейтинг Юлії Тимошенко.

"Мета такого альянсу очевидна: Ющенко допомагає своїм адміністративним ресурсом Януковичу перемогти на президентських виборах, а останній – забезпечує голосування ПР разом з пропрезидентською частиною партії НУ-НС та ймовірно Блоком Литвина за кандидатуру Ющенка на посаду голови Уряду", – відзначив Володимир Полохало.

Учасники прес-конференції відзначили, що така дивовижна політична метаморфоза Віктора Ющенка – "від надії нації" до васала і технічного кандидата Віктора Януковича заради примарного шансу продовжити своє політичне життя після президентських виборів, насправді не є несподіванкою для більшості громадян. Адже "пакт Ющенка і Януковича" був складений ще в вересні 2005 року, коли вони разом з Юрієм Єхануровим підписали так званий "меморандум порозуміння між владою та опозицією", а в серпні 2006 року так званий "універсал національної єдності".

"Таким чином нинішній альянс, є цілком логічним, але водночас небезпечним для демократичних перспектив країни", – зазначив Володимир Полохало.

Учасники прес-конференції відзначили, що, зокрема, на Сумщині працює "спільний" штаб Ющенка та Януковича.

"Такий таємний симбіоз на малій Батьківщині чинного президента – це зрада сумчан, які свого часу повірили колишньому "герою Майдану", – сказав Полохало, наголосивши, що такий симбіоз може призвести до спроб тотальних фальсифікацій в сумському регіоні з використанням адмінресурсу, брудних технологій, залякування і підкупу виборців з боку Партії регіонів.

При цьому Полохало зауважив, що це гра з вогнем, оскільки може викликати на Сумщині обурення та громадський протест населення, що вже було продемонстровано 25 жовтня цього року, коли Віктор Янукович через громадський пікет зміг потрапити на завод ім. Фрунзе лише з чорного ходу. "Шкода, що Віктор Ющенко так само з чорного ходу хоче потрапити в прем'єрське крісло через зраду своїх земляків", – сказав Полохало.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua