Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ефективність роботи Уряду Юлії Тимошенко в соціальній сфері в рази вища за показники уряду Януковича

Николай Иванов | 3.12.2009 16:12

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
6

Ефективність роботи Уряду Юлії Тимошенко в соціальній сфері в рази вища за показники уряду Януковича, – Олег Шевчук

Лідери опозиції, вдаючись до відверто популістської риторики, жонглюють соціальними поняттями, вводячи в оману громадян і нагнітають ситуацію в суспільстві.

З такою заявою виступив народний депутат фракції БЮТ, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань праці і соціального захисту Олег Шевчук.

За словами Шевчука, вимога лідерів Партії регіонів підвищити соціальні стандарти не вписуються у спільну стратегію управління державою і соціальною сферою, зокрема, за часів прем'єрства Януковича.

"Сьогодні вже всім відомо, що саме за часів свого першого походу в Кабмін Янукович перервав стабільну тенденцію зростання мінімальної заробітної платні і понизив у 2003 році цей показник з 237 до 205 грн., що і було відображено в бюджеті", – сказав Шевчук.

На думку народного депутата, говорячи про підвищення мінімальної заробітної платні, необхідно аналізувати комплексні показники, зокрема, співвідношення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму.

"В цьому показнику Уряд Януковича стабільно демонстрував негативні тенденції. Так, питома вага мінімальної заробітної платні в прожитковому мінімумі за часів Уряду Януковича в 2002 році склала менш ніж 40%; 2003-2005 -менше 50%. Тоді як в 2008 році, при Уряді Юлії Тимошенко, питома вага мінімальної заробітної плати в прожитковому мінімумі перевищила 70%. В порівнянні з 2002 року, цей показник виріс в 4 рази і склав 605 грн. (2002 – 140 грн.). Таким чином, ефективність роботи Уряду Юлії Тимошенко в соціальній сфері, як мінімум, в рази вище за аналогічні показники Януковича", – констатував Олег Шевчук.

На його думку, соціальний популізм стає головним і чи не єдиним механізмом політичної комунікації опозиції.

"Проте як тільки народ почне знатися на тонкощах соціальної політики, оперувати мінімально необхідними поняттями, тоді значення цього механізму передвиборної кампанії буде остаточно знівельовано", – запевнив Олег Шевчук.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua