Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Комунальне безладдя як стан нашого життя

Solar | 1.12.2009 10:45

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
3

Комунальне безладдя як стан нашого життя

Житлово-комунальні послуги – це та категорія послуг, яка здатна отруїти життя не одному мешканцю міста. Жахливо, але ж боротьба за подачу води або тепла поступово стає станом нашого життя.

Мешканці кооперативного будинку по вул. Каштановій, 12-Б стали на захист своїх прав на гарячу воду. Для них цілком законне право отримувати тепло, за останні півроку перетворилось на право перманентного ремонтування труби та черговими суперечками з комунальниками.

На вимогу мешканців, будівництво комунікацій було розпочато. Підрядником ремонту виступило УТРМ-8 АЕК "Київенерго". Проте до цього не було зроблено ні акту обстеження тепломережі, ні складено кошторис на виконання робіт, хоча зараз за ремонт комунікацій підрядник "Київенерго" вимагає від мешканців кооперативного будинку 50000 грн.

Крім цього, утаємниченість дій підрядника "Київенерго" породили гори розритої землі, півтори сотні метрів траншей, гейзери паруючої води. З одного боку мешканці не хочуть сплачувати комунальникам, бо сумніваються в дійсних обсягах роботи, комунальник в свою чергу погрожують не підключати воду.

"Ця кричуща проблема не повинна залишатися поза увагою виконавчої влади району" – вважає депутат Деснянської райради фракції БЮТ Олександр Калько, який з самого початку інцинденту консультував житловий кооператив будинку по Каштановій з юридичних та господарських питань.

Депутат переконаний, що ця справа є винятково важливою, "бо комунальне безладдя невпинно стає станом нашого життя".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua