Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Телефонні "SOS" не рятують

Solar | 1.12.2009 10:41

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
2

Телефонні "SOS" не рятують

Старожили Троєщини з ностальгією згадують ті недалекі часи, коли водогінні катаклізми якщо і траплялися, але ж і більш-менш оперативно і розв'язувалися. Та не ті зараз часи: вже не годинами, а протягом доби лунають телефонні "SOS" на адресу диспетчерів та відповідальних чиновників.

Щорічно, а саме тричі на рік в Деснянському районі міста Києва проривається 900-міліметрова труба холодної води, яка прокладена вздовж лінії "примарного" метрополітену по вул. Бальзака. Чи то труби зараз якісь пластилінові, чи то "Водоканал" не в змозі зробити все по-людські – один раз і назавжди. Кожного разу одна й та картина- розгублені комунальники, сполохані автовласники, розрита територія, потоки води.

Як виявилося, причиною цього троєщанського лиха є елементарна безпорадність та безповідальність Деснянської райдержадміністрації. Потопи територій автостоянок та прилеглих будинків їх турбують тільки у той час, коли вода вже заливає площину.

"Коли в черговий раз прорвало трубу по Бальзака і почала вирувати стихія, втрутилася депутатська група фракції БЮТ у райраді. Миттєво були викликані на місце пригоди районні, а згодом, місцеві аварійні служби, які, до речі, тривалий час сперечалися – чия ж ця зона відповідальності", – зауважила депутат Деснянської райради від БЮТ Ірина Алєксєєнко.

Вона зауважила, що протягом останніх двох років БЮТівці постійно здійснюють контроль за аварійною ділянкою. Її позиція – "троєщинське лихо" можна здолати тільки сумісними зусиллями районної та міської влади.

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua