Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ХАМ – ТВАРИНА!
21
Рейтинг
21


Голосів "за"
26

Голосів "проти"
5

Коментарі
  | 28.11.2009 00:15
ВИ ВВАЖАЄТЕ ВІРНОЮ ПОЗИЦІЮ ДЕСЯТКІВ ВІДСОТКІВ ПІДТРИМАТИ ЦЕ БИДЛО

НА ВИБОРАХ???
А какое быдло предлагаеш ты?Кстати ты в каком году голодал?
Никита   | 28.11.2009 00:22
ВИ ВВАЖАЄТЕ ВІРНОЮ ПОЗИЦІЮ ДЕСЯТКІВ ВІДСОТКІВ ПІДТРИМАТИ ЦЕ БИДЛО

НА ВИБОРАХ???
Я особисто знаю людей (кримчан), які ставляться до Януковича не набагато краще, тим не менше голосують за нього, бо прагнуть "особливих стосунків з РФ", і це для них набагато важливіше, ніж історична пам"ять українського народу.
Никита   | 28.11.2009 00:26
13:
Кстати ты в каком году голодал?
А до чого це запитання?
Якщо ми з вами не голодували – значить, ніхто ніколи не голодував?
APTYP4UK   | 28.11.2009 00:26
13:
- з вами я худобу не випасав, тикалку можна зламати
- людина не обере бидла своїм вождем
-Вам я ніц не пропоную
-на щастя, не голодую,
-про Голодомор знаю не від Ваших кремлядських істориків (МП),
серед тих мільйонів – і мої рідні, а Ваші в той час за колоски дітей стріляли?
APTYP4UK   | 28.11.2009 00:29
Никита:
13 – черговий троль на нп, нмд
Leon   | 28.11.2009 00:35
...виявлення справжньої природи цього злочину, його причин і наслідків підриває позиції антиукраїнських сил як в Україні, так і поза її межами і спонукає до дій, спрямованих на зміцнення національної державності, розбудову демократичних інститутів України, продовження її руху шляхом інтеграції до європейських і євроатлантичних структур.
Володимир Василенко,професор, доктор юридичних наук, Надзвичайний і Повноважний Посол України, автор пам'ятного закону від 28 листопада 2006 року "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні"
От Януковичі і різні комуноїди й задригались.
  | 28.11.2009 00:36
APTYP4UK:
Никита:
13 – черговий троль на нп, нмд
Не,это очередное воинское звание 0!
Vladimir   | 28.11.2009 00:39
13:
А какое быдло предлагаеш ты?Кстати ты в каком году голодал?
Я так понимаю, что быдло – это то, тыкает незнакомым людям, да еще в хамском тоне.
А дальше – закономерность 100%. Если хамит и тыкает, значит для него Голодомора не существовало.
  | 28.11.2009 00:44
APTYP4UK:

- людина не обере бидла своїм вождем

-про Голодомор знаю не від Ваших кремлядських істориків (МП),
серед тих мільйонів – і мої рідні, а Ваші в той час за колоски дітей стріляли?
Выходит немцы -быдло, в33 моих бог миловал а в 47 семь человек братьев и сестёр моей матери, ну а пострелять таких как ты и сейчас не грех,только не прибыльное это дело, три гривны за десяток свидомых это доход?
  | 28.11.2009 00:47
Vladimir:
  | 28.11.2009 00:49
13:
Vladimir:
Так уж и не знакомы?
  | 28.11.2009 00:55
Никита:
13:
Кстати ты в каком году голодал?
А до чого це запитання?
Якщо ми з вами не голодували – значить, ніхто ніколи не голодував?
Никак нет,говорят и сейчас люди голодают где то, ну это дело националистов тех людей которые голодают неправда ли?Действительно грызут, и чем дальше тем больше,смутные сомнеия по поводу искренности людей,сей боян тягающих.
APTYP4UK   | 28.11.2009 01:00
13:
істенно глаголєш, нєдаісконнєг, фашиствующіє свідаміти – врагі царя всєх януковічав і прочіх налєй!
на палю іх бєз суда і з канфіскацьієй (за 3 жидабандєравскіх рубля ВВП мілліоньі налєй прікупіт).
Дак гуторіш, как-будта за савєцкай власті родствєннікав у тібя убьіла, єрєсь ета!
ілі тьі – прійомьіш іхній, ілі скрьітьій жидабандєравєц!
Никита   | 28.11.2009 01:02
13:
А якщо зараз дійсно голодують люди – це відміняє Голодомор 30-х років? І що Вам до чиєїсь щирості чи не щирості? Якщо хтось з націоналістів нещирий, хай навіть всі вони (на Вашу думку) нещирі гади – це що, відміняє Голодомор?
Відміняє муки людей, що помирали голодною смертю?
Никита   | 28.11.2009 01:08
13:
сей боян тягающих.
А люди своїх родичів на гробки (на другий тиждень після Пасхи) кожний рік поминають на їхніх могилах – це боян? Або ж пом"янули один раз – і доста?