Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява Молодіжної профспілки України щодо вакцинації

Антон Дмитрієв | 12.11.2009 14:01

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Щодо урядових ініціатив в галузі охорони здоров'я
(вакцинації проти сезонного та пандемічного грипу)


З 30 жовтня 2009 року Міністерство охорони здоров'я України оголосило в Україні епідемію так званого "свинячого" грипу типу A/H1N1. Це стало шоком не лише для країни, а й для світу, який вже переборов вірус. За інформацією одного з високопосадовців МОЗ України жодних передумов для введення карантинних заходів та оголошення епідемії не було і немає, проте, на вимогу окремих представників Кабінету Міністрів України керівництвом галузі та уряду було зроблено заяви, які посіяли небувалу паніку та істерію серед населення. Не секрет, що епідемії грипу були протягом останніх років, проте вони не викликали такого збудження, як цього року. Звісно, це все є нічим іншим, як змовою фармацевтичних виробників із урядом з метою одержання надприбутків та розділення їх із тими, хто розпочав істерію та паніку у ЗМІ.

Проте, останнім часом влада, бачачи, що психоз починає спадати, починає агітувати за проведення вакцинації проти грипу, абсолютно не дослухаючись до порад медиків, спеціалістів. Політична доцільність та гонитва за голосами виборців роблять свою справу і народ України знову штовхають на край прірви. Досвідчені лікарі давно забороняють проводити вакцинацію посеред епідемії, справедливо вказуючи на те, що місяць після щеплення організм лишається вразливим до вірусу. Тобто, за нормального розвитку подій вакцинацію необхідно було проводити, але проводити у серпні-вересні, а не у розпал епідемії. Такими псевдомедичними та неграмотними методами уряд створює передумови для масового захворювання людей на простудні захворювання. Якщо передвиборні заклики до вакцинації будуть сприйняті більшістю населення, то кількість хворих буде вимірюватися мільйонами, а не тисячами.

Ми звертаємося до влади: схаменіться! Не робіть інвалідами тисячі людей через свої політичні амбіції, дослухайтеся до голосів українських медичних фахівців. Досить того, що через грамотно сплановану паніку та істерію аптечний бізнес заробив не один десяток мільйонів гривень, який буде спрямований у кишені тих, хто розпочав "грипозний психоз". На нашу думку псевдоепідемією "каліфорнійського" грипу та злетом аптечних продажів на цьому тлі мають займатися вже навіть не лікарі, а правоохоронні та контролюючі органи, адже ініціаторів і організаторів масової паніки щодо грипу та наступної вакцинації чекає відповідальність згідно статті 259 Кримінального кодексу.

Шановна Юліє Володимирівно! Закликаємо Вас припинити ескалацію масового психозу та не допустити злочинної вакцинації та ослаблення імунітету українців через неї. Будь-яка хвороба (крім психічної) – справа медиків, не політиків. А епідемія, яка зараз за словами урядовців, начебто є в Україні, дуже гарно виліковується тільки у спеціальних медичних закладах досвідченими лікарями-психіатрами. Кожен має займатися своєю справою!

"12" листопада 2009 р., м. Київ

Голова МПСУ Антон ДМИТРІЄВ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua