Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Рік молоді" успішно провалено!

Марія Квітка | 11.11.2009 23:09

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

2009 рік був проголошений в Україні Роком Молоді. Ви про таке не чули? І не дивно.

 ''Рік молоді'' успішно провалено!
2009 рік був проголошений в Україні Роком Молоді. Ви про таке не чули? І не дивно, бо нічого в підтримку цієї назви не було зроблено. Навіть навпаки – порівняно з минулими роками все погіршилося! Мабуть що керівники нашої з вами держави трошки підзабули, що молодь ТЕЖ має право голосу на виборах і що молодь має власний розум та бажання бути потрібною в цій країні!

Трошки фактів:

• 3 липня 2008 року Президент України Віктор ЮЩЕНКО видає Указ Президента України N616/2008 "Про проведення у 2009 році в Україні Року молоді".

• Указ було ініційовано Міністром у справах сім'ї, молоді та спорту Юрієм Павленко.

• На справі жоден пункт вищезгаданого указу не був реалізований.


"З метою підвищення ролі молоді" пише Президент Ющенко в своєму указі, красиво вклоняється від відповідей на конкретні запитання Міністр Павленко на круглих столах, просто скромно мовчить і нічого не робить начальник Управілння молоді та спорту в Одеській області Кіров.

"Картина маслом!", як казав Гоцман. Ви очікували в Україні якоїсь іншої поведінки від чиновників та посадовців!? Все як завжди...

Але далі так не буде!

Молодь – то не майбутнє, то сьогодення нашої країни! Молодь не буде мовчати і закривати очі на нахабні дії людей, що мають владу. Адже влада, це така річ, яку за конституцією надає та забирає хто?... Народ!

...І ви зараз можете скільки завгодно думати і говорити, що то все написано в Конституції, але реальність інша, і що народ не має жодних прав, і що нічого тут вже не поробиш...

Якщо кожен громадянин України усвідомить своє право, а потім ще й доб'ється його реалізації, то справедливість в нашій державі стане не порожнім звуком, а спільним досягненням мільйонів українців!

Я пропоную діяти, а не говорити. Я пропоную кожному свідомому та відповідальному українцю (а особливо молодому українцю) зробити перший крок до встановлення свого права.

Я пропоную почати хоча б з того, що витратити 15 хвилин свого часу і відправити Павленко лист із запитанням: "Де рік молоді?".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua