Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українські політики, як подразники суспільства.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
5

Доки на планеті ідуть непомітні процеси, а діти "індиго" тільки прийшли, щоб змінити цей світ, українські політики також дивують світ, і світове співтовариство дивується, постійно протираючи окуляри та не вірячи своїм очам.

 Українські політики, як подразники суспільства.
На планеті продовжують народжуватися незвичайні діти. У Франції їх називають "тефлоновими", у Великобританії – "дітьми тисячоліття", ми ж їх знаємо, як "індиго". Без Божого провидіння обійтися не могло. Напевно, сам Господь вирішив взяти ситуацію під свій контроль, та поступово покращити людство, бо перший варіант якось дуже прижився на планеті, що вже скоро всій планеті може наступити "капець". Та не будемо заважати, бо від нас мало що залежить. Доки на планеті ідуть непомітні процеси, а діти "індиго" тільки прийшли, щоб змінити цей світ, українські політики також дивують світ, і світове співтовариство дивується, постійно протираючи окуляри та не вірячи своїм очам. То це у них світові запаси чорнозему? То це український народ самий роботящий та терпеливий? То це вони знаходяться в дуже сприятливих кліматичних та економічних умовах. Невже це у них пенсія в сто доларів – за щастя, а економіка та спокій взимку – це погріб з консервацією та бараболею?

Нашим братам з Євросоюзу та побратимам з Америки варто дізнатись про нас більше, бо те, що вони постійно чують через своїх консулів є віртуальною реальністю. Бо в іншому випадку їхні плани по створенню колонії з європейським обличчям потраплять у пастку.

Це у нас вже двічі кандидат та надія половини держави має дві судимості та не надто цим переймається. Не переймаються цим і брати-українці, які з розумінням ставляться до того, що їх Президент колись грабував та можливо навіть ґвалтував. Це ж помилка молодих років. Ну хто не робив помилок. Українець завжди знайде аргументи в таких випадках, бо тоді доведеться проявити свою громадську ініціативу, а з цим у нас проблема. І хата з самого краю, і піч під боком, і галушки на вечерю вже на столі.

Вибори для українця – елемент релігійного культу, а тому голосуючи українець послуговується не розумом, а почуттями та емоціями. Для українця головними є не виборчі програми, цими дурницями нехай забивають голови дурні американці та тупі німці. Українцю головне, щоб вродила бараболя, адже культ бараболі є головним і визначальним. Неусвідомлений потяг порсатися цілий рік у землі українець називає економікою та саме з економічної мотивації, а не з ментальної кожний рік дарує землі частину урожаю, як жертвоприношення. Якщо ви запитаєте українця перед виборами щодо програм кандидатів, то переважна більшість відповість вам мовчанням. По-перше, самі кандидати не дуже полюбляють їх пропагувати та робити на них наголос під час передвиборчої агітації, а по-друге, середньостатистичний українець не дуже зрозуміє, що то за громадянське суспільство хоче побудувати кандидат, чи мо "комуну", чи що?

Українець скоріше язичник, ніж християнин, бо західні лекала, розроблені на християнську етику та мораль, у нас не працюють. Переважна більшість українців не розуміє змісту церковних обрядів, не читає та не вивчає Писання, головне – це вчасно та в потрібному місці приліпити свічку біля потрібної ікони. Тому як справжній язичник, українець ліпить з політика своє божество, відповідно політик з політичної організації робить релігійну секту.

Сам українець створює своїх політиків. Політик виглядає саме таким, яким його бажає бачити виборець. На прикладі можна прослідкувати метаморфози Юлії Тимошенко. Потрібно лише порівняти кілька її образів 1999 р, 2002 р. 2004 р. та 2009р. Всі чотири жінки абсолютно різні. Є потреба на молодого політика, будь ласка. Ось вам молодий український перспективний Яценюк. Інші політики подумали і вирішили. А давай ми його зробимо євреєм. І ось. Молодий, але єврейський перспективний політик Яценюк. А такої потреби у українського народу не було. Євреїв нам не треба. І де рейтинг Яценюка? Достатньо приліпити до Яценюка ще кілька епітетів, які безперечно не відповідають дійсності, і його рейтинг потоне. Або візьмемо Януковича. Всі його знають як бандита. Але рейтинг чомусь не падає. В єврея ніхто не повірить, потрібно щось вигадати. Думаю, що Януковича зроблять з сильного-слабкого та боязкого, як би він не трусив кулаками. бо, як бачимо, історія про ґвалтівника не спрацювала.

Професійний український політик відчуває цю потребу. Пані Тимошенко найбільше зо всіх політиків володіє цим даром. Зараз у народу існує потреба у сильному президенті, авторитарного управління та порядку бажає більшість українців. Жодних проблем, ви отримаєте диктатуру. І головне, що цю тезу пані Тимошенко допомагають розкручувати інші політичні сили та кандидати. Україну чекає диктатура!, – волають вони, але не розуміють, що тим самим своїми руками створюють Тимошенко – диктатора, а відповідно полегшують роботу передвиборчого штабу. Як ви думаєте, рішення суду з забороною критикувати Прем'єр-міністра Тимошенко звідки взялося? Ви що думаєте, юристи та піар технологи БЮТу не розуміють, що таке рішення обов'язково буде скасовано? Саме розуміючи це, задля створення нового образу Тимошенко – диктатора і створюються такі прецеденти.

Народ достойний свого правителя! Народ створює свого правителя, якщо перефразувати це висловлювання. Наші біди починаються з самого низу. Коли українець голосує за протеже директора на посаду голови профспілки і на догоду своєму начальнику не висовується на зборах, відсиджується, коли йому урізають зарплату та мовчить, коли його викидають на вулицю, з цього починається біда українця. Це потім народні обранці грабують країну. Спочатку тебе пограбував твій начальник. А лише потім тебе пограбував прокурор, суддя, чиновник, депутат, мер, і далі по прогресії.

Якщо західного фермера не влаштовує ціна на молоко, він разом з іншими фермерами організує так акцію протесту, щоб закупівельника змусити піти на свої умови, бо від цього залежить добробут фермера. Якщо українця не влаштовує ціна на молоко, він буде дурити закупівельника, зливати сметану, доливати воду та матюкатися на кухні, але не піде далі, бо можна і цього не отримати, бо завжди знайдуться українці, для яких краще здати молоко за безцінь, аби не проявляти свою громадську ініціативу.

Якщо б на Заході стало відомо, що під час виборів політик не задекларував якихось 20 тис. доларів, то йому залишиться тільки пустити собі кулю в лоба. Якщо б українського політика звинуватили в подібному, то над таким звинуваченням сміялися б цілий тиждень.

Кожного дня ми чуємо численні звинувачення політиків на адресу політиків, але ніяких наслідків. Ніхто не подає у відставку, не пускає кулі в лоба, не йде у монастир. Скандал для політика у нас – це норма життя. Якщо б наші політичні скандали за рік зважити, то їх би вистачило на десять років політичного життя Німеччини.

Не думаю, що українець звик бути дурним, скоріше це схоже на фобію. Навіть не знаю, чи існує фобія на політику та політиків. Якщо такої фобії не існує, то її неминуче слід вигадати та якось назвати, бо у мене, особисто фобія на політику присутня в моїй особистості. І чим далі буде відбуватися це дійство, тим глибше вона буде ставати. Вчора Янукович повідомив, що у випадку його обрання Президентом України розпустить Верховну раду. І знову вибори. Не знаю, як ви, але ще одних виборів хтось не переживе, бо я не з тих, у кого хата скраю, а громадянська позиція та громадянське суспільство для мене не пусті слова. Слава Україні!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua