Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

За кого голосувати у першому турі?

Вітер з Гаю | 26.10.2009 21:18

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
7

Я часто чув заклики голосувати у першому турі за покликом душі. Мовляв перший тур покаже, хто чого варий, а в другому турі вже будемо голосувати за менше зло. Але зараз я мабудь не зможу погодитись з такими закликами.

Давайте наприклад розглянемо тих, хто підтримує Ющенко. Очевидно, що Ющенко не стане президентом, бо його не подтримає ні схід, ні центр, ні південь. Не для кого не новина, що його рейтинг малий. Єдине, що він зробить, так зе перетягне на себе когось колоси? Чиї ж голоси він забере? Очевидно, що не голоси Януковича та Тимошенко. Бо ті хто голосують за Ющенко як правило не підтримують ні Януковича ні Тимошенко. Отже Ющенко візьме на себе голоси Гриценко, Яценюка і тому подібних. Як наслідок у другий тур пройдуть Янукович і Тимошено. І перше і друге для України погано.

Доречі подібний сценарій на руку Януковичу, бо для нього буде реально перемогти Тимошенко (хоча і складно). А от як би він зустрівся у другому турі з Гризценко, шансів і нього (у Януковича не було б). Гриценка горові підтримувати як на Заході так і на Сході. Отже нашим патріотам я пропоную не розпиляти сової голоси в першому турі голосуючи за Ющенко та Тягнибока, а підтримати того, хто здатен перемогти Януковича і Тимошенко. І таким кандидатом, на мою думку є лише Гриценко.

Доречі саме Гриценко має найвищий після Януковича рейтинг, відстаючи від нього зовсім на трошки. Гриценко навіть випереджає Тимошенко (якщо вірити незалежним інтернет опитуванням, а не продажним соціологічним компаніям).

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua