Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГО "Люстрація" вимагає від генерального прокурора України розслідувати справу щодо збройного нападу на українських патріотів

Lustration | 23.10.2009 23:06

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
4

23 жовтня в приміщенні Центру національного відродження (вул. Ярославів Вал, 9) відбулася прес-конференція, метою якої було висвітлити нещодавній хуліганський напад на українських патріотів у м. Запоріжжя.

ГО ''Люстрація'' вимагає від генерального прокурора України розслідувати справу щодо збройного нападу на українських патріотів
23 жовтня в приміщенні Центру національного відродження (вул. Ярославів Вал, 9) відбулася прес-конференція, метою якої було висвітлити нещодавній хуліганський напад на українських патріотів у м. Запоріжжя. Організатором прес-конференції виступила ГО "Люстрація" за сприяння Української Інформаційної Служби. Учасники прес-конференції: Юрій Гудименко – постраждалий організатор акції, Олег Осуховський – Голова ГО "Люстрація", Олег Боднарчук – юрист ГО "Люстрація", Сергій Пархоменко – представник УІС.

Юрій Гудименко, безпосередній учасник Маршу та один з постраждалих організаторів акції, описав детальну картину трагічних подій.

- 18 жовтня 2009 року у Запоріжжі мав відбутися Марш УПА, який напередодні був заборонений судовим рішенням, як і будь-які інші масові заходи у центрі міста. Проте деякі патріоти попри заборону вийшли на вулиці міста і провели імпровізований марш від пам'ятника Кірову до площі Лєніна, де їх зупинила міліція. Попри заборону суду на будь-які масові заходи Партія регіонів та Комуністична партія України влаштували на площі Поляка та площі Лєніна "зустріч з народними депутатами", а фактично незаконні масові акції. Вже біля кордону міліції на патріотів накинулися люди з-під прапорів ПР, почали стрілятити і бити запорожців. У цей же час до площі Лєніна під'їхав автомобіль із молодими дівчатами усередині, що мали при собі патріотичну символіку – бійці ПР витягали жінок з автівок і били ногами.

Голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський зазначив, що юристи громадської організації підготували звернення до правоохоронних органів з вимогою розслідувати справу, яка мала місце 18 жовтня у Запоріжжі.

- ГО "Люстрація" вимагає від генерального прокурора України розслідувати справу зі збройним нападом у центрі Запоріжжя на українських патріотів, притягнути до кримінальної відповідальності винних у цьому осіб. Також вимагаємо від міністра внутрішніх справ притягнути до кримінальної відповідальності за халатність працівників МВС, які бути присутні при інциденті, проте не зашкодили здійсненню злочину, та звільнити з посад начальників МВС у Запорізькій області та у м. Запоріжжі. Також вимагаємо притягти до кримінальної відповідальності порушників законності, яких вивела на вулиці міста Партія регіонів і Комуністична партія України. Якщо генеральний прокурор та міністр внутрішніх справ не відреагують на наші звернення, то ми вимагатимемо їхньої відставки.

Прес-служба ГО "Люстрація"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua