Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Беркут: Політичну верхівку потрібно утилізувати

Олекса Годін | 20.10.2009 14:43

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
12

Необхідною умовою для виходу України з кризи є утилізація нинішньої політичної еліти, – про це в ефірі радіо "Ера" заявив лідер партії "Велика Україна" Ігор Беркут...

Беркут: Політичну верхівку потрібно утилізувати
Необхідною умовою для виходу України з кризи є утилізація нинішньої політичної еліти, – про це в ефірі радіо "Ера" заявив лідер партії "Велика Україна" Ігор Беркут.

"Для того, щоб країна вийшла зі всіх трьох криз, які сьогодні існують в Україні, потрібно зрозуміти, що нам необхідно провести утилізацію нинішньої політичної еліти. Включаючи всіх її представників. Утилізація означає декілька речей. Перш за все, – це усунення від влади. Друге – це притягнення до відповідальності представників цієї політичної еліти, яка десятиліттями грабувала державу. Третє – це розпуск парламенту, який сьогодні є центром казнокрадства, аморальності і корупції", – підкреслив лідер "Великої України".

Він також відзначив, що на відміну від інших країн, нинішня політична еліта не тільки не здатна вивести Україну з економічної кризи, але і ставить під загрозу державність країни: "Сьогодні ми бачимо не тільки економічну кризу, як в Америці або у Росії, – ми бачимо ще і кризу верхів, коли наші політики не в змозі керувати державою. Зараз вони привелии до кризи державності всю країну. Тому, якщо не утилізувати нинішню політичну верхівку, не на словах, а на ділі, – то у такому разі існує великий ризик фрагментації країни, як економічної, так і територіальної", – заявив Ігор Беркут.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua