Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Відкрита заява Запорізької обласної ОУН

Артем Циганок | 19.10.2009 21:54

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

18 жовтня 2009 р.Б. у місті Запоріжжі в районі площі Лєніна по учасникам імпровізованого Маршу УПА, в якому приймали участь "Тризуб" імені Степана Бандери, "Автономні праві", МНК, УНА-УНСО, було відкрито стрілянину з натовпу прибічників Партії Регіонів, які проводили там власний офіційний захід.

Відкрита заява Запорізької обласної ОУН
Попри заборону суду проводити у цей день жодні масові заходи ПР і КПУ провели так звану "зустріч з нардепами" Бабуріним і Пєтровим, а фактично – масові акції, з обох боків площі ім. Поляка і під пам'ятником Лєніна на однойменній площі. Також у цих заходах були помічені активісти ПСПУ, "Славянской гвардии" та різних проросійських козацьких організацій.

Члени патріотичних організацій міста вирішили пройтися мирно, без прапорів і організаційної символіки, як громадяни України, спираючись на статтю 33 Конституції України: "Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування" від пам'ятника Кірову до площі Лєніна, і таким чином віддати шану легендарній УПА. Вже на площі запоріжців зупинила міліція і майже одразу люди з "масовки" ПР почали стрілянину і бійку. На наше глибоке розчарування міліція не стала захищати громадян України від нападу, а просто спостерігала за розвитком подій, через деякий час все-таки втрутившись і арештувавши не винуватців, а сімох жертв злочинних дій, яких доправили до Лєнінського РВВС м. Запоріжжя.

Запорізька обласна організація Організації Українських Націоналістів заявляє, що самоусування міліції від захисту мешканців Запоріжжя або вибірковий їх захист є неприпустимим і протизаконним, поведінка членів чи прибічників парламентської партії по відношенню до мирних громадян України є особливо обурливою і неприпустимою. Ми вимагаємо чесного і неупередженого розслідування цієї справи та притягнення до відповідальності винних.

Пресова служба

Запорізької обласної організації

Організації Українських Націоналістів

050-665-83-53© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua