Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Лазаренко   Брагінський   Корбан

Заява Президії Політради партії Всеукраїнське об'єднання "Громада"


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Відповідь партії ВО "Громада" на звинувачення її лдера П.Лазаренка у причетності до замовного вбивства відомого дніпропетровського рейдера

Вчорашня заява голови спостережної ради Компанії "Славутич-капітал" Геннадія Корбана про те, що Голова політичної партії П. Лазаренко причетний до замовного вбивства дніпропетровського бізнесмена В'ячеслава Брагінського, є звичайнісінькою брехнею та провокацією, покликаною прикрити кримінальні діяння самого громадянина Корбана!

Своєю бездоказовою заявою знаний рейдер Корбан переслідує чітку мету – влаштувати тиск на слідство, залякати тих людей, які нині намагаються боротися з незаконним переділом власності у Дніпропетровську. Важко оцінити усю міру підступності, брехні та цинізму, якою нині прикривається Г. Корбан. Бо, фактично, смертю свого ділового партнера В. Брагінського цей спритний ділок від напівкримінального бізнесу намагається захиститися від майбутніх справедливих судових рішень, якими об'єкти, незаконно відібрані Корбаном та його дружками, обов'язково буде повернуто законним власникам. Адже останнім часом громадянином Корбаном та його "бригадою" шляхом підробки доручень, організації замовних рішень третейських судів, незаконних ухвал судді Херсонського суду І. Губіної через Дніпропетровське бюро технічної інвентаризації незаконно було привласнено низку об'єктів, що належали іноземним компаніям. Раніше подібним методом Корбан та його "братва" привласнили Дніпропетровський завод великогабаритних шин, Дніпропетровське комунальне підприємство "Облводоканал", ЗАТ "Придніпровське управління будівництва", АТЗТ концерн "Весна", Дніпродзержинське будівельне підприємство "Енергогідромеханізація", ЗАТ "Українські радіосистеми" (надавало послуги під торговою маркою "Wellcom"), готельно-торгівельний комплекс "Україна" та ін. Коли ж настав час відповідати перед законом за свої протиправні дії, громадянин Корбан не знайшов жодного переконливого аргументу на свій захист, а натомість вирішив сховатися за трагічною загибеллю свого бізнесового партнера, переклавши відповідальність за цей злочин на Павла Лазаренка.

Упевнені, що Корбану і йому подібним не вдасться уникнути відповідальності за свої протизаконні дії. Його наклепницькі заяви не минуться безкарно. Адже у своїх хворобливих фантазіях Г. Корбан зазіхнув не тільки на честь і гідність лідера "Громади", а й приплів до числа можливих організаторів замаху на життя бізнесмена В. Брагінського чинного Прем'єр-Міністра України.

Розцінюючи заяву громадянина Корбана як зухвалу провокацію з політичним відтінком, Президія Політради партії ВО "Громада" висловлює сподівання, що найближчим часом нашим правоохоронним органам вдасться встановити й затримати усіх винуватців цього злочину.

Президія Політради партії ВО "Громада"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua