Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
2

РАТУШНЯК СПИСАВ З РАХУНКІВ ЯЦЕНЮКА

Білка | 13.10.2009 15:43
Головна заслуга в падінні рейтингу Арсенія Яценюка належить Сергію Ратушняку, який показав усій Україні справжнє обличчя ставленика жидо-масонських кланів.
Коментарі
Львів'янка   | 13.10.2009 15:55
Сергію Ратушняку, який показав усій Україні справжнє обличчя ставленика жидо-масонських кланів.
Щось не так з сторони виглядало.
Виглядало, НІБИ хочуть від своїх злочинів відвести в іншу сторону.
У всьому КРАЙНОГО знайти самі прокравшись.
Яценюк не краще виглядав піддавшись своїм "юним" емоціям.
Почекаймо, ВОНИ, зараз у паніці, будуть цього "човна" розхитувати поки самі не повилітають.
А те що повилітають, у цьому сумнівів не має.
Олена Олійник   | 13.10.2009 15:56
І це Ви називаєте "незалежною газетою"?
Не смішно.
Білка   | 13.10.2009 16:04
Олена Олійник:
І це Ви називаєте "незалежною газетою"?
Не смішно.
Білка не називає Трибуну незалежною газетою. Виділила кілька секунд свого часу щоб лінконути. І анонс не дуже. Але ж я не журналіст. Можете краще – робіть.
Никита   | 13.10.2009 17:19
жидо-масонських кланів.
Наскільки я знаю, у Франції до масонської ложі не приймають євреїв. Масоном можем стати тут біла людина – неєврей. Але це тільки чутки.
Звідки взагалі взялося це словосполучення: жидо-масони?
Львів'янка   | 13.10.2009 17:25
Звідки взагалі взялося це словосполучення: жидо-масони?
Це щоб сташніше і загадковіше було!
Як націоналісти-бандерівці...
Никита   | 13.10.2009 17:30
Львів'янка:
Звідки взагалі взялося це словосполучення: жидо-масони?
Це щоб сташніше і загадковіше було!
Як націоналісти-бандерівці...
і руки по лікоть в крові.
А в жидо-масонів ще страшніше: в крові християнських немовлят...
Білка   | 13.10.2009 18:03
Мені теж не подобається словосполучення жидо-масони.
Никита   | 13.10.2009 19:00
Білка:
Справа навіть не в тім, подобається воно чи ні: справа в тім, наскільно вони відповідає дійсності... Чи не є це суцільний обман?
Білка   | 13.10.2009 19:04
Никита:
Те, що найбільшу хвилю проти євреєїв гонять самі євреї – це багато фактів є. І не безплатно – от молодці як вони уміють з усього копійку зняти.