Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Київська "Батьківщина Молода" гуртує навколо себе молодь

Ірина Тіщенко | 7.10.2009 12:36

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
6

30 вересня у Святошинському районі м. Києва відзначили День Віри, Надії та Любові.

До цього свята, Святошинська молодіжна громадська організація "Батьківщина молода" організувала у клубі "Бінго" вечірку для молоді району.

Першочерговою метою заходу стала презентація молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" Святошинського району для шкільних парламентів та студентських рад університетів.

Перед початком вечірки молодь привітав депутат фракції БЮТ Святошинської районної ради Богдан Кавулич та голова Київської молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" Валерій Шевчук.

У своєму привітанні Богдан Кавулич висловив надію на те, що молодіжне крило партії плідно працюватиме під час виборчих перегонів та реалізуватиме чимало цікавих ідей.

Голова столичного крила молодіжної організації БЮТу Валерій Шевчук розповів присутнім про першочергові завдання молодіжної організації та привітав усіх зі святом.

Увесь вечір для присутніх грав DJ MAROCCO. Оплесками зустріли учасники заходу виступ команди КВК "ZANOZA" – хлопці і дівчата жартували на політичні теми. Протягом вечора відбувся музичний турнір молодих ДіДжеїв, в якому перше місце посів Dj Johnny Heaven (Віктор Крилов).

У подарунок ДіДжеї отримали дипломи, картки поповнення рахунку та сувеніри. Дипломи переможцям вручила голова Святошинської районної молодіжної громадської організації "Батьківщина молода" Ксенія Левська.

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua