Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Свята Українська Свастика   новий фашизм   антиХРЕСТияни   проститутки   злочин   наша земля

Україна без Своєї Святої Рідної Тисячолітньої Свастики

Ярослав Дерега | 28.09.2009 23:42

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
1

Хто Коли Чому Знищив Хрест На Стелі Софіївського Собору у Києві? фашисти Його Не Чіпали! комуняки Його Не Рухали! Чому знищили: це був хвостатий хрест, инакше званий СВАСТИКА Хто – здогадатися неважко Це вони воюють зі знаком СОНЦЯ по всьому світі: НАВІТЬ в ІНДІЇ і КИТАЇ!

Вперше побував у Софіївському соборі лишень в 2002-3 роках і поряд з усім іншим був надзвичайно вражений саме цим: просто над головою на стелі в самому центрі собору величезний ХРЕСТ ХВОСТАТИЙ тобто справжня СВАСТИКА! Символ вічності! Як в ІНДІЇ! Як в ТИБЕТІ! Як в КИТАЇ! Мандруючи світами завжди згадував його. І от я знову в Софіївському соборі. 26 вересня 2009 року. Навмисно пішов туди саме задля ХРЕСТА. Хотів показати його синові. А ХРЕСТА нема! Питаю присутніх музейних чергових жіночок. Кажуть тут "ніколи ніякого хреста не було". Вже й син кепкує. Каже "певно це Вам, тату, приснилося у Ваших китайських мандрах." Я не відступаю. Питаю тихенько в екскурсоводки "Де ХРЕСТ зі стелі?". Вона каже "Не було там ніякого ХРЕСТА". Питаю тихенько в іншої. "Ніколи там не було нічого". Вже хочу йти геть в безнадійній впертості переконаний що вони або брешуть або бояться сказати правду. Йде ще одна екскурсоводка. Питаю напролом голосно при гостях закордонних: "Хто і коли забрав ХРЕСТА зі стелі?" Раптом чую: "Кілька років назад була спецкомісія реставраторів (?), яка визнала що цей хрест не відповідає українській ментальності і тому його слід прибрати." Хто Коли Чому Знищив Хрест На Стелі Софіївського Собору у Києві? Фашисти Його Не Чіпали! Комуняки Його Не Рухали! Чому ХРЕСТА забрали – всім ясно: це був хвостатий хрест, инакше званий СВАСТИКА Хто винний – здогадатися неважко Це вони воюють зі знаком СОНЦЯ по всьому світі: НАВІТЬ в ІНДІЇ і КИТАЇ! НЕОБХІДНО ХРЕСТА ПОВЕРНУТИ УКРАЇНІ! Це – ГОЛОВНИЙ ЗНАК ДУХОВНОГО ЦЕНТРУ УКРАЇНИ!!! А "вибрані люди вибраного народу" борються з ГОЛОВНИМ світовим солярним ЗНАКОМ по всьому світі. Включно з Індією. Включно з Китаєм. Саме в Китаї, як і в Тибеті, цей знак у винятковій пошані. Його можна зустріти, окрім храмів, просто на машинах і на людях. Як знак щастя і удачі. Але останнім часом його все важче купити. Питався чому так є. Мовчать. Один продавець каже нарешті, що "цей малюнок радять не випускати і не продавати". Отакої, панове! Зовсім незабаром цей "вибраний нарід" захазяйнує у нас достеменно і відкрито і все усюди "познімає: де яка іконка". І не стане навіть УКРАЇНИ. Скажуть "тут ніколи нічого не було!" Закликаю всіх ЖИВИХ УКРАЇНЦІВ зібратися разом у згоді вимагати повернення ХРЕСТА на стелю головного ХРАМУ УКРАЇНИ! Без цього знаку храм мертвий! Без цього храму мертва УКРАЇНА! Не можна жити самим лишень пивом і футболом, самим лишень джазом із цигарками, срати-спати-срати-спати! ЛЮДИ-ХТО-ЩЕ-ЖИВИЙ! прокидайтеся не можна мовчати на 2метровому чорноземі люди бідні і голодні бо дурні й безвільні бо дурні і безвільні бо дурні і безвільні як проститутки останні в стервозній Європі, "курві хижій", дурні і безвільні далі вже нема куди прокидаймося зголошуймося опираймося ВИМАГАЙМО ПЕРЕМАГАЙМО це наша земля це наша земля принаймні ось мій контакт stepanmariya@gmail.com тел. 80939296766 ДЕРЕҐА ЯРОСЛАВ СТЕПАНОВИЧ


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua