Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дожилися!

jurko | 26.09.2009 02:38

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
10

Соратники зробили своїй патронесі ведмежу послугу, надійно вписавши її ім'я у чорний список ворогів свободи слова. Забули, видно, про те, що подібні "жарти" з пресою завжди вилазять боком.

Дожилися!
Дожилися!

Сьогодні на офіційному інформаційному сервері Партії регіонів появилася заява Віктора Януковича на захист свободи преси і демократії в Україні:

Віктор Янукович: Я готовий подати руку кожному, хто бореться проти цензури в пресі

25.09.2009, 11:17 http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/4abc7c86cdcf3/

Цими днями стався безпрецедентний випадок – за допомогою підконтрольного суду влада заборонила критикувати дії уряду та прем'єр-міністра в усіх засобах масової інформації та в рекламі. Цей факт викликає глибоку стурбованість за долю демократії і свободи слова в Україні.

Намагання Юлії Тимошенко заборонити критику дій уряду, який вона очолює, та її власні промахи – це перший крок до повернення тоталітарної системи.

Це спроба за допомогою підконтрольних судів та репресивних органів відновити цензуру та взяти під повний контроль інформаційну сферу.

(Ілюстрація взята з wuwyn4uk.livejournal.com/)

Україна будує громадянське суспільство. І треба визнати – уже немало зроблено на цьому шляху.

Політики, які диктують цьому суспільству заборону плюралізму думок, заборону відкритого висловлювання оцінок роботи уряду і найвищих посадових осіб – небезпечні для суспільства і для майбутнього України.

Тому що вони несуть у собі загрозу повного згортання демократичних процесів у нашій державі.

Я звертаюся до всіх громадян України, кому дорогі принципи свободи і вільної думки.

Я звертаюся до світової спільноти – ми разом можемо зупинити повернення тоталітарних проявів в Україні.

Ми разом можемо зберегти надбання демократії у нашій державі.

Висловлюю особливу вдячність тим українським незалежним журналістам, які виступили з протестом проти наступу на свободу слова.

Я готовий подати руку кожному, хто поповнить лави борців проти цензури в пресі, за свободу і вільне висловлювання думок.


Ну що тут скажеш? Важко не погодитися з висловленими у заяві твердженнями. Професійно і зі знанням справи складений документ. Припускаю, що автором є вірна соратниця екс-прем'єра Ганна Герман, колишня працівниця Радіо "Свобода".

Далі, називається, вже нікуди. Герой кримінальних історій і жертва яйцеметання захищає свободу слова і демократію в Україні! Чиє би теля ричало, а чиє б мовчало. Невже думає, що в наших громадян настільки коротка пам'ять, щоб забути "журналістський рай" в Україні часів пізнього Кучми з убивством Ґонадзе, побиттям Александрова, судовим переслідуванням і закриттям цілої низки неугодних режимові ЗМІ.

Однак варто зауважити, що навіть тоді ніхто не додумався забороняти в судовому порядку критику влади, як таку, називаючи її "недобросовісною рекламою". (Можна подумати, що масово тиражована брехня про "успіхи" уряду Тимошенко, є добросовісною рекламою!)

Особливо цікаво це виглядає на фоні сотень і тисяч замовлених БЮТ публікацій з оцінкою діяльності Віктора Ющенка, які найм'якіше можна назвати вкрай тенденційними.

Не говорячи вже про відверто хамські і теж тиражовані ЗМІ висловлювання нардепів Портнова, Писаренка і іже з ними про Голодомор, Батурин тощо.

Так виглядає, що у команди Юлії Володимирівни банально здають нерви. Адже надворі осінь, жовтіє і опадає не тільки листя, але й рейтинги.

Проте, як вже стало звичним, соратники зробили своїй патронесі ведмежу послугу, надійно вписавши її ім'я у чорний список ворогів свободи слова. Забули, видно, про те, що подібні "жарти" з пресою завжди вилазять боком.

Часом буває, що й "все пропадає"!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua