Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ГО "Люстрація" проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі

Lustration | 13.09.2009 11:26

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
6

ГО "Люстрація" подала заяву до правоохоронних органів влади про порушення кримінальної справи проти колишнього нардепа Пересунька з приводу посягання на безпеку держави, територіальну цілісність, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

ГО ''Люстрація'' проти розпалювання міжнаціональної ворожнечі
ГО "Люстрація" подала заяву до правоохоронних органів влади про порушення кримінальної справи проти колишнього нардепа Пересунька з приводу посягання на безпеку держави, територіальну цілісність, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

"Генеральному прокурору України

п. Медведьку О.І.

Голові служби безпеки України

п. Наливайченку В.О.

Міністру внутрішніх справ

п. Луценку Ю. В.

ГО "Люстрація" звертається до вас у зв'язку з виявленням факту посягання на безпеку держави, територіальну цілісність, розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

На початку вересня цього року, по пр. Героїв Сталінграду 17, та на інших вулицях м. Києва, а також в інших містах України, зокрема у м. Дніпропетровську, встановлені білборди із зображенням громадянина Пересунька С.І. та написом "Окраино, вспомни имя свое". Внизу міститься напис українською мовою "Вкраїно, згадай ім'я своє".

Таким чином публічно ображається ім'я держави Україна, яку принизливо іменується "окраиною" (у перекладі з російської – "околиця", що асоціюється з периферією, провінцією). При цьому на карті зображено території українських земель, а також країн Балтії, Білорусі тощо у складі колишнього СРСР, від якого Україна здобула свою незалежність у 1991 році.

Отже, публічно ображається та принижується національна гідність українців та інших народів, що звільнились від колоніальної залежності тоталітарного режиму СРСР, що є розпалюванням міжнаціональної ворожнечі.

Також даний білборд є публічним закликом з метою зміни меж території або державного кордону України, що є посяганням на безпеку держави, що в поєднанні з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі є злочином передбаченим ч.2 ст.110 Кримінального Кодексу України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 97 КПК, ч.2 ст. 110 КК України,

Прошу:

Порушити кримінальну справу щодо Пересунька Сергія Івановича, 1952 року народження, уродженця с. Бірки, Олександрівського р-н, Кіровоградської обл, згідно ч.2 ст. 110 (публічні заклики з метою зміни меж території або державного кордону, в поєднанні з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі) Кримінального кодексу України, та вжити всіх необхідних заходів щодо припинення злочину.

Додаток: роздруківка із зображенням білборду.

З повагою

голова ГО "Люстрація" Олег Осуховський"

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua