Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4aa899a83a27c/

Все найкраще – дітям

Ірина Тіщенко | 10.09.2009 09:16

Більшість українських дітлахів проводять літо вдома, бавлячись у дворах на дитячих майданчиках, стан яких практично в усіх містах України не відповідає усталеним стандартам якості.

На жаль, про якісні дитячі майданчики малюки можуть тільки мріяти. Якщо в центрі столиці дитячі майданчики комунальники ще хоч якось обновляють і підфарбовують, то на житлових масивах із цим справи взагалі кепські. Інколи дітям доводиться розважатися на уламках гойдалок, встановлених ще за Радянського Союзу.

У тому, що місцева влада не турбується про здоров'я дітей, переконалися й жителі Святошинського району столиці. Вони вже вкотре просять чиновників хоча б забезпечувати дитмайданчики піском. Проте, у відповідь чують лише відмовки, що у бюджеті немає коштів.

Декілька років підряд, пісок для дитячих майданчиків надає депутат фракції БЮТ у Київраді Олег Петькун. Цього разу на прохання працівника РЕО-8 Тетяни Левської, депутат направив машину з піском на три майданчики – по бул. Ак. Вернадского 63А, бул. Ак. Вернадского 61 та вул. Доброхотова 11.

Завдяки такій турботі, сьогодні дітлахи з радістю граються у пісочницях, а їхні батьки вдячні депутатській опіці.

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua