Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кого Президент РФ Медвєдєв привітає з Днем Незалежності України?


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

У російсько-українських відносинах склалась дуже цікава для експертів ситуація.

Кого Президент РФ Медвєдєв привітає з Днем Незалежності України?
Так, у понеділок, 24 серпня Президент Російської Федерації має направити вітання Президенту України з Днем Незалежності. Зміст і форма цього вітання можуть дати відповідь на питання щодо подальшої політики Медвєдєва по відношенню до свого українського колеги.

Керівник Центру правового аналізу та дослідження політичних ризиків (CLAPRI) Михайло Дяденко вважає, що у російсько-українських відносинах склалась дуже цікава для експертів ситуація.

"Тут цікавий момент. Дмитро Медвєдєв може адресувати вітання Віктору Ющенку, або ж привітати "український народ". Якщо буде другий варіант, це означатиме, що російська влада до кінця президентського терміну Ющенка ігноруватиме останнього і демонстративно очікуватиме обрання нового Президента України", вважає Дяденко.

Експерт також зазначив, що Ющенко для росіян – єдиний неприйнятний кандидат у Президенти, на відміну від кандидатів із трійки лідерів.

"І Янукович, і Тимошенко, і Яценюк, хто б із них не був обраний Президентом України, у стосунках з Росією будуть продовжувати політику Леоніда Кучми. Тобто, формальні розмови про дружбу, які не підкріплюватимуться практичними кроками. Однак, жоден із трьох названих кандидатів, ставши Президентом, не буде піднімати питання вступу України в НАТО, що на сьогодні є головним болючим питанням для Російської Федерації", – підкреслив Дяденко.

Довідково: 24 серпня 2008 р. Президент РФ Дмитро Медвєдєв привітав Президента України Віктора Ющенка з Днем Незалежності такими словами:

"Наши государства объединяют многовековые духовно-культурные и исторические связи, схожесть национальных характеров и традиций, самые добрые чувства двух братских народов друг к другу.

Главную задачу вижу в том, чтобы не допустить растрачивания этого ценного капитала, доставшегося нам от предыдущих поколений, – бережно хранить и приумножать его.

В этой связи важно, чтобы совместные усилия были направлены на реальное укрепление двусторонних отношений, дальнейшее развитие экономического партнёрства, совершенствование взаимовыгодного инвестиционного сотрудничества. Не меньшее значение имеет взаимный учёт интересов в области внешней политики и безопасности, решение практических вопросов функционирования Черноморского флота Российской Федерации и его пребывания на территории Украины, а также конструктивное взаимодействие в гуманитарной сфере.

Убеждён, что вне зависимости от конъюнктурных перемен и преходящих политических тенденций российско-украинские отношения должны опираться на долговременные интересы наших народов и государств. Это позволит нам объективно и беспристрастно подходить к решению насущных вопросов, создаст необходимые условия для реализации огромного потенциала нашего взаимодействия".


Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua