Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Барна   МСНУ   Тернопіль   захоплення влади ЄЦ   Чижмарь

Барна: Рішення про припинення повноважень Тернопільської міськради і міського голови – абсурдне і безпідставне

PressMSNU | 18.08.2009 18:51

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
4

"Під приводом вирішення питання Малашівського сміттєзвалища, яке не має ніякого відношення до влади міста Тернополя, було прийнято політичне рішення задля захоплення повної влади в Тернопільській області", – заявив Степан Барна, Голова Молодіжного Союзу Наша Україна, депутат Тернопільської обласної ради.

Барна: Рішення про припинення повноважень Тернопільської міськради і міського голови – абсурдне і безпідставне
Сесія Тернопільської обласної ради прийняла рішення про дострокове припинення повноважень Тернопільської міської ради та міського голови. "Під приводом вирішення питання Малашівського сміттєзвалища, яке не має ніякого відношення до влади міста Тернополя, було прийнято політичне рішення задля захоплення повної влади в Тернопільській області", – заявив Степан Барна, Голова Молодіжного Союзу Наша Україна, депутат Тернопільської обласної ради.

Представники "Свободи", Партії Регіонів і "Єдиного центру" та УНП сьогодні фактично створили антиукраїнський блок у Тернопільській облраді. Вони об'єдналися не довкола вирішення проблем Малашівського сміттєзвалища, а з метою дестабілізації ситуації, втягнули область у чергову позачергову виборчу кампанію", – зазначив Барна.

Степан Барна повідомив, що рішення про припинення повноваження Тернопільського голови і ради не виносилося на сесію окремим питанням, а було запропоновано в ході обговорення ситуації з Малашівським сміттєзвалищем.

Водночас Голова Молодіжного Союзу Наша Україна наголосив, що Малашівське сміттєзвалище, яке знаходиться на відстані 25 кілометрів від міста Тернопіль, не є компетенцією міської ради. "Згідно законодавства, території, які знаходяться за межами населених пунктів відносяться до відання обласної адміністрації, – підкреслив Барна. – Крім того, згідно постанови КМУ N265 від 2004 р. забороняється розміщення сміттєзвалищ на території міст, а отже Тернопільська міськрада не може самостійно, в межах своїх повноважень, розташувати хоча б тимчасове звалище на території міста".

У зв'язку з цим, Степан Барна вважає абсурдною і незаконною підставу, згідно з якою прийнято рішення про припинення повноважень міського голови і міської ради. "Сміттєзвалище – це зона відповідальності голови ОДА Юрія Чижмаря, який очолював список "Єдиного центру" до обласної ради", – зауважив Голова Молодіжного Союзу Наша Україна.

На переконання Степана Барни, "дане рішення свідчить про те, що заради захоплення влади, здатні об'єднуватися навіть такі, на перший погляд, ідеологічні противники як "Свобода" і Партія Регіонів, "Єдиний Центр" і УНП".

повний текст тут – http://www.msnu.org/engine/2009/08/18/barna-rishennya-pro-prypynennya-povnovazhen-ternopil-miskradi-i-miskogo-golovi-absurdne-i-bezpidstavne

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua