Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Степан Барна пропонує Тернопільській обласній раді засудити звернення Дмітрія Медведєва до Віктора Ющенка

PressMSNU | 17.08.2009 13:03

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
8

Лідер Молодіжного Союзу Наша Україна подав проект заяви Тернопільської обласної Ради щодо українсько-російських відносин

Степан Барна пропонує Тернопільській обласній раді засудити звернення Дмітрія Медведєва до Віктора Ющенка
Лідер Молодіжного Союзу Наша Україна Степан Барна, який є також депутатом Тернопільської обласної ради, подав на розгляд завтрашньої сесії облради проект Заяви про засудження недавнього публічного Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до Президента України Віктора Ющенка.

Зокрема, в проекті Заяви від голови МСНУ, висловлюється глибока стурбованість з приводу, – "намагання штучно загострити дружні стосунки між українським і російським народами" та з обуренням засуджуються спроби, – "Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва та його адміністрації диктувати суверенній Українській Державі та її представникам вимоги як до внутрішньої, так і зовнішньої політики".

У документі Степана Барни зазначається, що всі проблеми в двосторонніх стосунках легко вирішуються на ґрунті, – "взаємної поваги до суверенітету, територіальної цілісності, паритету та рівноправності сторін, з чітким виконанням раніше взятих на себе зобов'язань та підписаних угод".

Також у проекті Заяви нагадується, що у 1994 р. був підписаний так званий "Будапештський меморандум", згідно якого Україна добровільно позбулася третього у світі ядерного потенціалу, ставши без'ядерною державою. Натомість країни-гаранти, одним з яких є Російська Федерація, зобов'язалися не посягати на її суверенітет та територіальну цілісність, утримуватися від економічного тиску, спрямованого на підпорядкування України власним інтересам.

Повний текст тут – http://www.msnu.org/engine/2009/08/17/stepan-barna-proponuye-ternopilskij-oblasnij-radi-zasuditi-zvernennya-dmitriya-medvedyeva-do-viktora-yushhenka

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua