Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
13

Голосів "проти"
9

Коментарі
ЗЕРО   | 4.08.2009 20:04
А пані Юля?Українка, полячка чи румунка?
Viktor Marynich   | 4.08.2009 20:17
Ваш "герой" запитав допитливого журналіста у відповідь на запитання про його національність: "А хто може народитися у батька-українця і матері-українки?"
Гумільов каже звідкіля прийшли в Україну євреї. Є теорія про хрещених євреїв, у тому числі і серед запорожців із прізвищами Яцков, Яцків, Яценко, Яценюк, Перехрест.
А чому хан Кубрат та його дядько (волзські булгари – засновники каганату Болгарія) втекли на полтавщину і були там поховані (скарби – майже центнер золота та срібла у Ермітажі)? Скільки волзських булгар осіло в Україні? Не тому у нас з*явилися чорноокі красуні (а не слов* янсько блакитно- синьо- зелено-окі?
Дядків із єврейськими рисами обличчя в Україні повно. Нацизму – ні
Vladislav   | 4.08.2009 20:54
Viktor Marynich:
Дядків із єврейськими рисами обличчя в Україні повно. Нацизму – ні
А, що таке по Вашому нацизм? Де Ви в Україні бачили нацизм?
Молонов Сергій   | 4.08.2009 21:06
Vladislav:
Viktor Marynich:
Дядків із єврейськими рисами обличчя в Україні повно. Нацизму – ні
А, що таке по Вашому нацизм? Де Ви в Україні бачили нацизм?
Саме ця стаття і є проявом нацизму.
Більше того, це не позиція автора – це політично ангажоване дійство...
Більшу дурню пише хіба що нехристь та "плевок Христа"...
Victoria   | 4.08.2009 21:13
MINUS
Victoria   | 4.08.2009 21:29
Авторе, Ви мабуть злякались що москалям нічого не зостанеться.
Vladislav   | 4.08.2009 21:51
Саме ця стаття і є проявом нацизму.
...
Докладніше, будь ласка, яким чином в цій статті проявляється нацизм?
І, що в Вашому розумінні є нацизм?
Доречі, книжка Чобота теж є проявом нацизму?
  | 4.08.2009 22:16
Статтю не оцінюю, хоча з Лур'є не згодитися трудно. Але оскільки вона явно заказна, то мушу стати на захист Арсенія Петровича, може і єврея за походженням. але Українця. Я зовсім не переконананий, що пан Яценюк стане Президентом України, але якби в другий тур вийшов він і будь хто з сучасної "еліти" крім Президента Ющенка, то свій голос я би без роздумів віддав за Яценюка. В історії багатьох народів начолі урядів були євреї-патріоти своєї країни. Візьміть хоч би дізраелі, який зробив Британію Великою. Яценюк є українським патріотом і мені байдуже яка кров тече в його жилах. Він сам себе вважає українцем, він хоче ним бути і він ним є. Тому, все що написане про євреїв, то це про тих, хто не
  | 4.08.2009 22:20
хоче бути патріотом держави проживання, а вбачає себе носієм своєї "богообраності".
Молонов Сергій   | 4.08.2009 22:20
Vladislav:
Саме ця стаття і є проявом нацизму.
...
Докладніше, будь ласка, яким чином в цій статті проявляється нацизм?
І, що в Вашому розумінні є нацизм?
Доречі, книжка Чобота теж є проявом нацизму?
Нацизм – це приниження якоїсь нації...Хіба нема??
  | 4.08.2009 22:42
Молонов Сергій:
Якщо і є спроби приниження, то виключно Української нації!
Vladislav   | 4.08.2009 22:59
Молонов Сергій:
Повністю погоджуюсь з Кр-к. Коли в Україні принижують українців у таких антинацистів одразу язики затягує в "одне місце" мовчать як партизани на допитах. Зрозуміло євреї народ богообранний їх треба захищати, а то пропадуть бідолаги...
Доречі, якщо євреї принижують українців це теж нацизм? Чи богообранним дозволено?
Молонов Сергій   | 4.08.2009 23:11
Ще раз, панове!
Нацизм – це не звеличення своєї нації, а приниження іншої!!!
Ця стаття – нациська. бо принижує націю.
Мені байдуже яку!
  | 4.08.2009 23:13
Молонов Сергій:"Нацизм – це не звеличення своєї нації, а приниження іншої!!!"
Згоден, так яку націю возвеличується в статті?
Молонов Сергій   | 4.08.2009 23:19
Кр-к:
Молонов Сергій:"Нацизм – це не звеличення своєї нації, а приниження іншої!!!"
Згоден, так яку націю возвеличується в статті?
Шановний, Ви адекватні??
Мені байдуже чия "возвеличується", мені головне, щоб не принижувались будь які.
Ви про що зараз мене питаете??