Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Впливовість "Свободи" неухильно зростає...


14
Рейтинг
14


Голосів "за"
25

Голосів "проти"
11

Ще зовсім недавно про ВО "Свобода" майже не було чого говорити. Проте ця вельми молода політична сила за короткий термін зуміла привернути увагу не тільки всієї України, а й світу...

Згідно з останнім соціологічним опитуванням, проведеним Національним інститутом стратегічних досліджень, якби вибори до Верховної Ради відбулися влітку, за ВО "Свобода" проголосували б 4% виборців. Опитування проводилося в середині червня.

На сьогодні ВО "Свобода" входить до п'ятірки найбільш динамічних радикальних партій світу за версією впливового американського видання Foreign Policy.

Про те, що свободівці взялися всерйоз і надовго за справу відстоювати інтереси людей, інтереси нації, свідчать і їхні рішучі дії на яскравому прикладі роботи їхньої фракції в Тернопільській облраді, де вона активно й злагоджено протистоїть фракціям ПР та "Єдиного центру", які згуртувалися, наче зграя круків, щоб розкрадати й надалі бюджет регіону. "Тернопіль – не Донецьк. І тут пануватиме право, закон, інтереси тернополян та української нації", – мовиться у заяві фракції Тернопільської "Свободи"...

За матеріалами газети "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

ШАНУЙМОСЯ, УКРАЇНЦІ, БО МИ ТОГО ВАРТІ!...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua