Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Володимир Чеповий   Українська Громада   Інститут вивчення України   політика   криза   вихід   формула   гармонія   система координат

Володимир Чеповий: Нова формула для виходу з усіх криз


-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
5

"Якщо у нас і у деяких наших політиків справді залишається надія на цивілізований варіант виходу країни з політичної та економічної кризи, то цей шанс може ґрунтуватися тільки на переосмисленні цивілізаційних формул і завдань", – переконаний член Правління Української Громади і директор "Інституту вивчення України" Володимир Чеповий.

Володимир Чеповий: Нова формула для виходу з усіх криз
На думку В.Чепового, з огляду на те, що відбувається в нашій країні, та й в усьому світі, мало хто може засумніватися, що ми живемо за формулою: "Хто не з нами – той проти нас". Країни воюють, політики б'ються, бізнесмени захоплюють, сім'ї руйнуються, особистості деградують... "Дві тисячі років тому була запропонована нова життєва формула: "Хто не проти нас – той з нами". – Володимир Чеповий закликає нас вдуматися та оцінити. – За цією формулою в одну мить кількість ваших ворогів зменшується на мільярди. А якщо застосувати давні знання психологів, рекламістів та політтехнологів про те, що частка "НЕ" – не сприймається людиною адекватно (в рекламі будь-чого ви ніколи не зустрінете "НЕ"...) і викреслити "НЕ" з речення. Ось що ми отримаємо: "Хто з нами – той проти нас", а ми дивуємось частій зраді тих, хто з нами..." – констатує Володимир Чеповий.

Директор Інституту вивчення України пропонує замислитися над НОВОЮ формулою: "Хто проти нас – той з нами". Це об'єднуюча та синергуюча формула НОВОГО ЗАКОНУ для формування гармонійного життєвого простору. За нею – ворогів просто немає.

За переконанням В.Чепового, виконання цієї формули є дуже простим, потрібно лише перейти від фізичного сприйняття світу: "Зуб – за зуб. Око – за око", – до інформаційно-енергетичного сприйняття: "Прощення заради збереження гармонії". Адже живемо ми в інформаційному столітті.

"Дві тисячі років тому нам видали НОВИЙ ЗАКОН, який просто треба дуже уважно читати, а головне – виконувати. У ньому немає нічого релігійного. Він є поведінковою інструкцією для кожного з нас. Напевно, з огляду на особливості людської психіки, в заповідях НОВОГО ЗАКОНУ немає частки "НЕ".

Нам залишається уважно читати нову інструкцію. Там є відповіді на всі наші проблемні питання... "І модель майбутнього нашої країни слід вибудовувати саме за цим алгоритмом. Треба навчитися мислити не проблемами, а можливостями. Адже ТІ, ХТО ПРОТИ НАС – ВОНИ ТЕЖ З НАМИ! Вони просто не читали НОВИЙ ЗАКОН уважно" – стверджує Володимир Чеповий.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua