Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

До питання про "бригаду"


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
10

Уже нікого не дивує, що в українському інтернет-просторі окопалися міцно й надовго так звані "бригадники". І звідки їхні "ноги" ростуть також чудово відомо...

Той факт, що так звані "бригадники" окопались на НП надійно й самовпевнено, є незаперечним і не підлягає ніяким сумнівам. Відоме й джерело, звідки вони роблять свої масовані "атаки" – http://new.parafraz.net/... Проте мене дивує й досі політика байдужості з боку редакції "Народної правди", яка ніяким чином не реагує на вельми нахабні і явно антиукраїнські наскоки цих професійних "хуліганів", яких видно й неозброєним оком, що це за "овоч" і ким він вирощений та з якого центру засилається на український інтернет-простір. Як усім відомо, що Росія та її спецслужби ведуть проти України шалену інформаційну війну.

Натомість мене ще більше дивує політика існуючих на сторінках НП двох спільнот, що задекларували себе як патріотично налаштовані українські громадські інтернет-спільноти. Це спільнота "Є!" та Спільнота Українських Націоналістів.

Одначе, на превеликий жаль, неодноразові мої заклики до них протистояти спільно проти цієї нечисті так і залишаються в повітрі.

Отже, шановні друзі, ще раз закликаю вас спільно протидіяти проти наших ворогів, які цілеспрямовано та методично намагаються знищити й так кволі паростки нашої української державності!...Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua