Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кияни! Демократія потребує вашої підтримки

| 11.07.2009 15:28

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Збори з ініціювання всеукраїнського референдуму, що відбуваються зараз в Українському Домі, на грані неповноважності. До кворуму (200) не вистачає всього 30 учасників. Прохання до всіх небайдужих громадян: хто має можливість до 18 години долучитись, приїздіть!

Збори з ініціювання всеукраїнського референдуму, що відбуваються зараз в Українському Домі, на грані неповноважності.

До кворуму (200) не вистачає всього 30 учасників.

Прохання до всіх небайдужих громадян: хто має можливість до 18 години долучитись, приїздіть!

----

Оголошення про референдум:

Всі, кому не байдужа доля України, запрошуються 11 липня 2009 року о 13.00 в Український Дім (вул. Хрещатик, 2) для участі у зборах із створення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

Питання, які виносяться на референдум:

1. Відміна політреформи 2004 року (скасування змін, внесених у 2004 році до Конституції).

2. Зміна виборчої системи з пропорційної на мажоритарну.

3. Реформування судової системи на базі обрання суддів народом.

4. Запровадження інституту виборної Конституційної асамблеї, яка єдина матиме право приймати Конституцію та вносити до неї зміни.

5. Скасування депутатської недоторканності та депутатських пільг.

З собою ОБОВ'ЯЗКОВО мати паспорт для реєстрації в якості учасника зборів. Поки новий закон про всеукраїнський референдум не вступив в дію (докладніше про це тут: http://maidan.org.ua/static/mai/1244544273.html), учасником може бути будь-який громадянин України незалежно від його місця проживання.

Ініціатором зборів виступив Всеукраїнський трудовий рух "Солідарність". На сьогодні цю ініціативу підтримали низка громадських організацій та ініціатив, які займаються правозахистом, екологією, культурою, захистом прав селян, багатодітних, боротьбою з незаконними забудовами тощо.

Сьогодні влада не зважає на народ і править країною, як своєю власністю. Закони, судові рішення, підзаконні акти приймаються виключно з точки зору інтересів можновладців. Народ, справедливість, ефективність не є в пріоритетах нинішньої влади, яка не хоче міняти систему. Навіть виборча система створена так, щоб представники народу не могли потрапити до Верховної Ради, адже списки кандидатів формуються виключно партіями.

Єдиним способом, яким народ може вплинути на ситуацію в державі й змінити систему, є референдум. Першим етапом на шляху до проведення референдуму за народною ініціативою є збори громадян у кількості не менше 200 осіб, які проголосують за питання, що виносяться на референдум та утворять ініціативну групу для організацію збору підписів.

Докладніше про це тут: http://maidan.org.ua/static/mai/1244722595.html

До тих, хто має намір взяти участь у зборах, є величезне прохання, якщо це можливо, надати про себе та тих, кого ви можете привести з собою, на нижчевказану електронну адресу таку інформацію: прізвище, ім"я, по батькові (повністю), адреса реєстрації (прописки), домашній та/або мобільний телефон. Або надіслати ці дані смс-повідомленням на нижчевказаний телефон.

Контактний телефон: 8 (067) 501-61-73

e-mail: referendum4@gmail.com

Також прохання якомога більше поширити цю інформацію серед ваших друзів та знайомих, громадських організацій та ініціатив, засобів масової інформації та різномантіних інтернет-спільнот.

Майбутнє України залежить від кожного з нас, і кожен може здійснити для цього свій маленький крок.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua