Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
політичні цінності   демократія   ЗМІ   політики   Україна   США   фінанси   політика

Чого не бачать дерьмократи

ctgst | 9.07.2009 17:53

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
11

Про нездатність деяких українських громадян розуміти сенс політичних процесів в Україні.

В данному випадку мова йде не про офіційних прихильників так званих "європейских політичних цінностей", які прихиляються до того, за що їм добре платять.

Мова йде про значну частину українського суспільства, яка вірить у ту брехню, яку їм втуляють куплені за бакси та евро професійні дерьмократи, та має дурість захищати ці брехливі ідеї перед іншими громадянами, в тому числі і на інтернетфорумах.

А щоб порозумнішати тільки і треба, що зняти з очей ті шори, які навішують громадянам продажні ЗМІ та політики, зрозуміти, що в світі нема ніякої демократії, а те, що є може бути названо баблократією, бо тільки останній дурень може вважати, що в Україні вирішує щось народ, а не чужинські олігархи. В Україні вже нема нічого свого окрім дурнів, навіть олігархи за виключенням одного татарина усі жиди. Зараз на теренах СНД панують хабадники. Як свідчіть рабин єврейської общини м.Харкова Едуард Ходас у своїй книжці "Єврейський Норд-"Ост" чи портрет Звіра на повний зріст", "Хабад – иудео-нацистська секта, яка побудована за клановим принципом, на чолі якою стоїть "хрещений батько" – Любавичский Ребе. Члени Хабада ультраортодоксальны. Входження до клану надзвичайно обмежене. Сьогодні у світі нараховується лише лише 20 тисяч представників Хабад-Любавич. Діяльність секти максимально законспірована, напоказ фарисейськи виставляється винятково благочестя. Секта виникла у вісімнадцятому сторіччі у містечку Любавичи (тоді території України, нині Смоленська область Росії). Хабад – єдина течія у юдаїзмі на чолі з обов'язковим вождем-фюрером – Любавичским Ребе. Протягом 200 років, чи семи поколінь, це звання передавалося у спадок. Секта виникла, як твердять її ідеологи, у відповідь на гоніння із боку Богдану Хмельницького, що супроводжувалися загибеллю тисяч євреїв. Православ'є – духовний фундамент Богдана Хмельницького – сприймається Хабадом, як лютий ворог, відповідне й його ставлення до православ'я. З 40-х років штаб-квартира Хабад-Любавич перебуває у Нью-Йорку, в Брукліні. З 1950 до 1994 року сектою керував Сьомий Любавичский Ребе, і за цей період Хабад став потужної політичної, фінансової та економічної імперією, мета якої – всесвітня экспансия.

Вже сьогодні Хабад заявляє про себе як про "основну силу єврейського руху кінця ХХ століття – початку ХХІ століття", і зовсім небезпідставно. Використовуючи свою неймовірну фінансову і політичну могутність Хабад домігся сьогодні жаданого супервпливу у вищих ешелонах влади основної маси держав, граючих найбільш значиму роль у геополітиці. Передусім, це, ясна річ, Сполучені Штати Америки, охоче розкривші свої обійми Хабаду ще на початку 40-х років і котрі зіграли роль плацдарму для наступу секти в усі точки земної кулі. Після розвалу Радянського Союзу Хабад кинувся на безкраї простори СНД, зосередившись головним чином на захопленні України та й успішно його реалізувавши. Саме Хабад під час горбачовської перебудови ввійшов у СРСР і підім'яв під себе релігійну й інші сфери діяльності місцевих євреїв та і не тільки їх..." (Додам, що з 3 роки, що минув з писання цієї "історичної довідки", "поголів'я" розмножуючихся з швидкістю кроликів хабадников помітно збільшилося. З іншого боку, Хабад настільки обвикнувся на пострадянському просторів, що примудрився "підім'яти під себе" як представників верховної влади "незалежних" держав, так й узяти під контроль усі політичні й економічні процеси у цих країнах.}" (Хід. Євр. сндр.З: 21-23)...

Україну жиди вже настільки "охабадили", шо навіть висувають свого кролика у президенти. Цей Арсеній настільки впевнений у могутності Хабада, що вже відзначив закінчення свого хлопчачого політичного віку заявою про свою неминучу перемогу. Йому і робити нічого не треба: секта дасть гроші, продажне українське чиновництво порахує голоси, як йому треба. І будемо мати чергове торжество української продажної демократії на ралість пришелепкуватим дерьмократам.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua