Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Завод Арсенал   Тимошенко   ліквідація підприємства

Коментар НЕОПУБЛІКОВАНИЙ комуністами на своєму сайті!

Влад Брова | 6.07.2009 15:06

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
6

Тимошенко без зайвого "шуму и пыли" намагається ЗНИЩИТИ флагмана оборонної та космічної галузі України, а кмуністи соромливо помовчують "в трубочку"!

Коментар НЕОПУБЛІКОВАНИЙ комуністами на своєму сайті!
Цей, написаний моїм тезкою, пост ТРИЧІ видалявся з сайту КПУ через кілька хвилин після своєї появи... Один раз навіть для "особо одаренных" він був перекладений на "великий и могучий"!... Результат той самий.

"Шановні (?) пани-комуністи! А чому ваша, так звана, передова преса і ваші депутати, які на словах ніби то захищають здобутки соціалізму та всіх пригноблених трудящих, соромливо замовчують про те що уряд аферистки Тимошенко під приводом "переносу" за межі Києва "шкідливих виробництв" фактично і ЮРИДИЧНО...ліквідовують один із флагманів вітчизняної оборонної промисловості славнозвісний і "оспіваний" у ВАШИХ комуністичних піснях Завод "Арсенал", що донедавна носив ім'я вашого вождя Леніна?

...Підприємство, рівних якому НЕМАЄ в світі, чиї технології вже кілько ДЕСЯТИЛІТЬ марно намагаються повторити "америкоси", і, яке на свою біду розташоване на міл'ярдоносних печерських землях, за наказом вашої "білої з косою" ЛІКВІДОВАНО наказом кабміну наприкінці червня 2009 року, а трудовий колектив повідомлений про масштабне звільнення і має підшукувати собі нову роботу!...І все це на догоду олігархам які дадуть цій зграї гроші на вибори! Де ж ваша "ленінська" принциповість? Звичайно, набагато легше перейматися одбитим носом "Ілліча в шоколаді", як називали споконвіку "пам'ятник" напроти Бесарабки, ніж реально стати на захист тих самих трудящих і ВАШОЇ ж славної історії, що писалася кров'ю робітників під час Січневого повстання...

А може "сердешна" аферистка і вам пообіцяла "совкові" 6 соток із тих гектарів, що звільняться після знищення підприємства?

Влад, місто Київ


Сприйміть, мої шановні читачі це просто як інформацію для роздумів.

Не більше й не менше!... А розмислити є над чим, погодьтеся!

Коментарі
Правда про жидулю тиМОЙШенко та її банду – БЮТ:

http://farysei.webs.com
http://j-tymoshenko.livejournal.com/

Тимошенко та БЮТ ще більше лайно чим Янукович та ПР, останні хоч так нахабно та підло не брешуть як першi. Подивіться на жидулю тиМОЙШенко, вона стає все більше зовні подібна на Верку Сердючку
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4a5387a1b3a22/view_comments/add_ok/

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua