Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Єдиний Центр виступив на захист освітян Донецької області

KETS | 3.07.2009 17:48

-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
9

Вчителі до цього часу не отримали відпускні, які мали виплатити ще у червні.

Єдиний Центр виступив на захист освітян Донецької області
Член Єдиного Центру, народний депутат України Оксана Білозір направила урядову телеграму прокурору Донецької області Віталію Ударцову з проханням терміново втрутитись у ситуацію щодо невиплати доплат за травень і відпускних освітянам міст і селищ що відносяться до Селидівської міської ради (міста Селидове, Українськ, Гірняк, Курахівка, смт. Цукурине та Вишневе) та вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

Як повідомила Оксана Білозір прес-службі Єдиного Центру, вона змушена була звернутися до прокурора у зв'язку зі скаргами вчителів шкіл, які досі не отримали за травень доплат, передбачених ст. 57 Закону України "Про освіту". Освітяни також до цього часу не отримали відпускних, які мали виплатити ще у червні.

"Я сподіваюсь, що прокуратура оперативно розбереться з причинами затримки виплат. Не можна допустити, щоб люди залишилися без відпускних, адже багато хто вже запланував поїздки на відпочинок, або ж організувати оздоровлення своїх дітей", – зауважила Оксана Білозір.

Як відомо, за невиплату заробітної плати, стипендії, пенсії чи інших установлених законом виплат більш як за один місяць статтею 175 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, виправних робіт, або позбавлення волі на строк до п'яти років.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua