Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Долю пам'ятника Леніну на Бесарабці мають вирішити кияни

KETS | 2.07.2009 20:22

7
Рейтинг
7


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
4

Голова Київської міської організації Єдиного Центру Вікторія Ліснича вважає, що подальшу долю пам'ятника Леніну, що розташований у столиці на бульварі Шевченка мають вирішити самі кияни.

Долю пам'ятника Леніну на Бесарабці мають вирішити кияни
"Це складне питання, адже для когось цей пам'ятник дуже багато значить. Але багато киян виступають також за перенесення його в інше місце, вважаючи, що вождю не місце на бульварі, названому в честь національного героя Тараса Шевченка. Тому було б логічно дізнатися про думку киян, наприклад провівши референдум чи опитування мешканців столиці", – зазначила Ліснича.

Вона також зауважила, що шкодує із-за пошкодження пам'ятника, адже кожен пам'ятник несе на собі відображення певної епохи, є німим свідком історії.

"Якби київська влада раніше почала вирішувати питання перенесення пам'ятника Леніну, цього інциденту б не сталося. Однак, наша мерія прикривалась міфічним фактом "включення пам'ятника Леніну до міжнародного каталогу ЮНЕСКО", – зазначила В.Ліснича.

Інформацію про те, що пам'ятник Леніну на Бесарабці не має жодного відношення до ЮНЕСКО підтвердив юрист Михайло Дяденко.

"Я вперше чую про "міжнародний каталог ЮНЕСКО". Існує список Світової спадщини ЮНЕСКО (World Heritage List) і пам'ятника Леніну у ньому звісно ж не значиться, як до речі і будь-якої згадки про скульптора цього пам'ятника Сергія Меркулова. Не виключено, що хтось "зацікавлений" спеціально запустив в український інформаційний простір цей міф, єдине прикро, що наші ЗМІ, навіть солідні видання, не спромоглися перевірити цю інформацію", – зазначив Дяденко.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua