Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

КІРОВОГРАДСЬКА МОЛОДЬ НАГАДАЛА ПОЛІТИКАМ ПРО ЇХНІ ОБІЦЯНКИ


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

19 червня в місті Кіровограді відбувся черговий Круглий стіл "Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику" в рамках громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"". Такі заходи мають відбутись у всіх обласних центрах України до кінця літа.

КІРОВОГРАДСЬКА МОЛОДЬ НАГАДАЛА ПОЛІТИКАМ ПРО ЇХНІ ОБІЦЯНКИ
За останній місяць круглі столи вже відбулись в Житомирі, Чернігові, Ужгороді, Дніпропетровську, Полтаві, Вінниці, Миколаєві та деяких інших містах.

Метою проведення круглого столу стала активізація молоді в регіонах і вирішення спільної позиції та дій в напрямку посилення контролю над виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок в сфері молодіжної політики. Участь у заході взяли молодіжні лідери, представники влади, молоді депутати та журналісти. Презентував МВАРТУ в регіоні Речник ВМГО "Дебатна Академія", член Національного комітету "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" Дмитро Сінченко.

Результатом круглого столу стало прийняття резолюції Кіровоградського регіонального комітету МВАРТИ, в якій учасники заходу звернулись до місцевих осередків політичних сил, що знаходяться у Верховній Раді, з нагадуванням їхніх обіцянок та наполегливим проханням прискорити їх виконання.

До складу Кіровоградського регіонального комітету (РК) МВАРТИ входять, зокрема, Кіровоградське відділення ВМГО "Дебатна Академія", обласні молодіжні організації "Фундація Регіональних Ініціатив", Громадський рух "Не будь байдужим", НСОУ "Пласт", ДЕГО "Флора" та "Національний Альянс". Після проведення круглого столу очікується вступ до РК УДЮТ "Січ", КОО "Спілка молодих політологів України", студпрофкому та студради КНТУ.

"Проблеми, які ми тут обговорюємо стосуються кожного з нас – кожну молоду людину! Ми маємо всі разом навчитись брати на себе відповідальність – тоді ми матимемо право і на відповідальних політиків." – зауважив Дмитро Сінченко.

Резолюція

Круглого столу "Громадянська активність молоді та її вплив на українську політику" в рамках громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!"

19.06.2009р., м. Кіровоград

Учасники круглого столу звертаються до Кіровоградських осередків політичних партій, що представлені у Верховній Раді України, з вимогою прискорити виконання обіцянок, даних молоді під час виборів у 2007 році та зафіксованих у передвиборчих програмах Ваших політичних сил.

Нагадуємо найнагальніші і найважливіші для молоді обіцянки:

ПАРТІЯ РЕГІОНІВ:

Молода родина отримає в оренду строком на 10 років муніципальне житло, зведене за кошти від земельних аукціонів, за цей час родина зможе придбати власне житло;

При укладанні трудового договору працівники бюджетної сфери на 20 років одержать ключі від квартири. Через 10 років роботи – житло може бути викуплено за 50% вартості, через 15 років – за 25%, через 20 років – воно стає власністю працівника;

Перехід на професійну армію. З 2008 року втричі збільшаться виплати курсантам та солдатам строкової служби. Грошове утримання молодших офіцерів буде не нижче 2 тис. грн. на місяць.

НУНС:

запровадимо допомогу 20 000 гривень і соціальне житло для випускників вузів, які працюватимуть у сільській місцевості не менше 3 років;

зробимо доступним соціальне житло шляхом безперешкодного виділення земельних ділянок для його масового будівництва;

збільшимо фінансування наукових досліджень до європейських стандартів – не менше 2% ВВП;

КПУ:

У 2008 році студентські стипендії підвищаться у 3 рази. Щомісячна стипендія студентів-сиріт становитиме 1200 грн.;

На базі нині існуючих резиденцій президента та державних дач діятимуть державні центри оздоровлення;

виділення на освіту 10% коштів від ВВП, на науку – 3%.

БЮТ:

сприяти розвитку студентського самоврядування через внесення ряду змін до законів та інших нормативних актів "СТУДЕНТСЬКИЙ ПРОРИВ";

- здійснити "ІNTERNET ПРОРИВ": забезпечити доступом до мережі Internet кожний студентський гуртожиток;

- - здійснити "ЖИТЛОВИЙ ПРОРИВ": забезпечити будівництво нових сучасних студентських містечок, а також ремонт та благоустрій існуючих гуртожитків.

- люди отримають довгострокові кредити на житло під 2-4% річних на 10-30 років;

Блок Литвина:

- невідкладне розгортання на державному рівні комплексу заходів, спрямованих проти алкоголізму та наркоманії;

- введення 20% квоти для молоді у всіх державних установах та органах влади.

- створення Фонду майбутнього, з якого на персональний рахунок новонароджених нараховуватиметься 25 тис. грн. з наступними відсотками та індексацією до досягнення 18-річного віку.

Молодь чекає на виконання Ваших обіцянок, і від їх виконання залежить кількість голосів молоді на наступних виборах!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua