Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Російська визвольна армія   УПА   бандерівці

Пам*ятка для росіян України: на боці гітлерівців тільки в РВА воювало біля 1 мільйону росіян, УПА ж складало порядку 30 тисяч вояків


15
Рейтинг
15


Голосів "за"
21

Голосів "проти"
6

Пам*ятка росіянам України: на боці гітлерівців тільки в РВА воювало біля 1 мільйону росіян, УПА ж складало порядку 30 тисяч вояків

РВА – це Російська визвольна армія (РОА – в російській транскрипції) під керівництвом генерала Власова.

Антиукраїнська істерика в Україні (???), що весь час чомусь лунає з екранів, та густо-рясно застилає сторінки газет, не зустрічає належної відсічі. Складається враження, що неукраїнські власники ЗМІ безпосередньо приймають участь в організації розпалювання подібної істерії. Звичайно, на протистоянні українці-росіяни хтось із іх шайки добре гріє свої грязні руки. Відсутність об*єктивної подачі інформації по всій території України, як і дозвіл на подачу тенденційної інформації з боку Росії (цікаво, хтось же в реальності в Україні керує цим процесом) і спрямовані на розпалювання цього і подібних конфліктів. Цьому сприяють і певні псевдодемократичні принципи ЗМІ – можна анонімно вести найгрязнішу антиукраїнську пропаганду. Враховуючи зростаючу активність "антиукраїнців" і відсутність реальної української влади в країні, вважаю за потрібне більш гостро відповідати на звинувачення українців.

Найчастіше можна чути звинувачування у зрадництві. Особливо дошкуляють антиукраїнців бандеровці та УПА. Це добре імпонує зомбованим (російськими ЗМІ) росіянам Сходу України і привносить певну настороженість в Центрі. Хотів би відзначити, що як бандеровці так і УПА боролися проти режиму комуно-фашизму і за незалежність України. Боролися як могли.

Так от, для антиукраїнців – світ відносить до числа жертв комуно-фашизму біля 100 мільйонів фізично знищених та репресованих. Якщо ви захищаєте цей режим, то вам не місце в Україні. А скільки ж учасників бувших репресивних органів живе зараз в Україні. А більше 5 мільйонів сексотів. А їх сім*ї...І всі вони антиукраїнці?

Пам*ятка для росіян України: на боці гітлерівців тільки в РВА воювало біля 1 мільйону росіян, УПА ж складало порядку 30 тисяч вояків.

Так хто більший зрадник?

Так що, росіяни України? Щоб ви цього не забували, потрібно на стрінках всіх друкованих ЗМІ, радіо та телебачення щодня вам про це нагадувати? Про зраду ж бандерівців та УПА щоденно верещать любимі вами російські ЗМІ. А приведений вище заголовок (а це абсолютна правда) потрібно щогодини вбивати в голову всім народностям України – які зрадники і негідники ці росіяни? Як вам це – сподобається? І якій інформації ви вірите, і яку інформацію ви відстоюєте, і яку інформацію ви несете далі? Як можна будувати єдину державу при подібному відношенні до ближнього?

Російська визвольна армія не була зрадником народів СРСР, хоча і безпосередньо воювала з його армією. РВА, як і бандеровці, як і УПА боролися з найжахливішим у світі режимом – режимом комуно-фашизму.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua