Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
3
Рейтинг
3


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
1

Олександр Палій: Крах радянських "еліт"

Олена Олійник | 16.06.2009 21:58
Отже, підсумки. Перший і найочевидніший – забрехалися. Брешуть так, що вже не пам'ятають, що брехали зранку...
Коментарі
sane   | 16.06.2009 22:20
Безотносительно к содержанию: нормальные честные люди не меняют так резко, на 180 своих убеждений. Я никогда не поверю, что ещё вчера он думал так, а сегодня ровно наоборот. Правда, касается это честных и порядочных людей. А таких, как Ковтуненко, Попов, Мороз, а теперь и Палий не касается.
Налицо тяжёлый вывих мозгов. Жаль, ещё один сгорел на работе...
Wasil   | 16.06.2009 22:38
sane:
... Жаль, ещё один сгорел на работе...
останім часом після, ПРОПАЛО ВСЬО,
погоріло багато
Олена Олійник   | 17.06.2009 00:40
sane:
Я з Вами згодна щодо різьких змін, сама писала про це неодноразово. Щоправда, у даному разі я не в темі – не знаю, що там кардинально змінилося в ставленні Палія до українських реалій, я не часто його читаю. Цей допис збігається з моїм баченням по суті, тому я на нього послалася.
Гм, щось воно не те, Олено. Нема на що твердо спертися, зате підозр і висновків на їх основі – хоч греблею гати. З повги – не голосую, щоб не ставити мінус.
Щодо продовження повноважень – навряд чи така норма реально розглядалася, адже вона по всім параметрам не проходить, вірогідність запровадження рівна нулю. Та й цей парламент навряд чи добуде свого терміну.
Щодо виборів в парламенті – то історія. Я особисто десь із рік назад запитував Олеся Донія на рахунок Ющенка. Він відповів, що єдиноможливий варіант бути президентом вдруге для нього – вибори в парламенті, де він буде як компромісна фігура... З того часу ситуація змінилася... А вже тоді кивали на Юльку, хоч вигода була іншому...
Я майже не знайомий з перипетіями скандалу – роботи багато, тож більше по логіці, ніж по знанні... Попри те, що розмови про вибори у парламенті мали би бути – така форма часто зустрічається, навряд чи хтось би взяв на себе небезпеку просунути таку реформу (а особливо Юлька). По тій причині, що народу оте "безвладдя за Ющенка" так дістало, що спроба пограбувати народ ще й на вільні вибори президента викликало б вибух, що змів би фігурантів з політики назавжди, принаймі БЮТ – 100%, і прихильники того блоку б найактивніше протестували – колишні прихильники, наголошую.
Юлька так б не ризикувала – з логіки.
Натомість – що маємо? Підозри, а не твердий результат, який можна "взяти на зуб".
Крім того – вірити, що Янукович є чесною і правдивою людиною, патріотом України – дзуськи! Ще й перед виборами! Щоб москаль (за духом) сказав повністю так як є?
Щодо участі Медведчука, то по-перше – до нього зверталися всі, по-друге – він як досвідчений спец. може розумно проконсольтувати і закони дозволяють, по-третє – є різниця між послухати і чинити за власним баченням та підкоритися гегемону. Юлька – і підкоритися?))

Також цього дня я дізнався ще цікаві факти. Венеціанська комісія. Розглядає, і, до речі, теж, як за словами Янека, радить прийняти нову Конституцію до виборів. Це доказ на те, що Юлька притримується європейської лінії. Як і під час війни Росії з Грузією.
Ще.
Я на короткий час балакав з обізнаною по законах людиною (професія + законотворча робота), що читав проект, багато не встиг розпитати, але за реформу місцевого самоврядування той сказав, що вже дуже давно треба реформувати ті адміністрації з виконкомами, що залишилися з часів планової економіки, і котрі майже нічого не роблять, та витрати з бюджету на них йдуть. Казав, що багато що там є доброго в проекті.
І на останок – скандал! Проект президентської Конституції ряснить граматичними помилками. Так спішили написати (тобто – могли раніше)...
Чому? Висновки: оскільки Ющенко ніби високоосвічена людина, то при його участі він таких помилок не допустив би, або наказав би виправити. Тобто – він того проекту президентської Конституції навіть не бачив. А таке може бути лише якщо йому насправді начхати – бо є інші інтереси, ближчі до тіла.
Також – подача проекту – хід на випередження.

Запитання на засипку всім:
Як Ви думаєте, за кого буде голосувати Ющенко в своїй кабінці, якщо в другий тур виборів вийдуть Янукович і Юлька?
sane   | 17.06.2009 11:32
Тримайхвістпістолетом:

Запитання на засипку всім:
Як Ви думаєте, за кого буде голосувати Ющенко в своїй кабінці, якщо в другий тур виборів вийдуть Янукович і Юлька?
Он уже пятый год голосует против Юльки. Отсюда чёткий ответ – "герой Майдана" за Янека. Вы бы сказали такое на Майдане?
Олена Олійник   | 24.06.2009 19:24
Тримайхвістпістолетом:

Не знаю щодо Ющенка. Не думаю, що про це є сенс питати будь-кого з нас. Думаю – скоріше Ви в такий спосіб цікавилися, за кого б в такому разі проголосували ми або конкретно я. На це я радо можу відповісти – за жодного. Більше того, якщо доля буде немилосердною до України аж такою мірою, тоді я усі свої скромні сили спрямую на переконання якомога більшої кількості людей голосувати проти обох.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua