Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
0

"Эхо Москвы": Юлия Тимошенко – президент Украины?

Victoria | 9.06.2009 12:11
"Эхо Москвы"
Гости: Матвей Ганапольский,
Виталий Портников,
Сакен Аймурзаев
Коментарі
Львів'янка   | 9.06.2009 12:13
Юлия Тимошенко – президент Украины? -Ні – перебрехала, сама себе перебрехала.
Брехня – це гірше ЛЖІ.
Victoria   | 9.06.2009 12:42
Львів'янка:
Я не вірю в перемогу Тімошенко.Цей матеріал виставила тільки з метою інформації і з назвою як в "Ехо Москви"
Олена Олійник   | 9.06.2009 12:47
Я по-людськи розумію, дівчата, Ваше задоволення щодо підсумків тижня, і навіть дещо його поділяю. Але виникає законне питання: я що тоді? (або "хто")
Львів'янка   | 9.06.2009 12:54
Victoria:
Львів'янка:
Я не вірю в перемогу Тімошенко.Цей матеріал виставила тільки з метою інформації і з назвою як в "Ехо Москви"
Вікторіє, я Вас добре розумію.
Матеріал є корисний, мені цікавою була думка Портнікова.
Дякую, Вам.
Victoria   | 9.06.2009 12:57
Олена Олійник:
Я по-людськи розумію, дівчата, Ваше задоволення щодо підсумків тижня, і навіть дещо його поділяю. Але виникає законне питання: я що тоді? (або "хто")
Добрий день Олено. Приємно тебе чути. А й отож, що нічого хАрошего тут ме має, бо позиції ПР/Януковича тільки укріпились.
Львів'янка   | 9.06.2009 13:02
Олена Олійник:
Я по-людськи розумію, дівчата, Ваше задоволення щодо підсумків тижня, і навіть дещо його поділяю. Але виникає законне питання: я що тоді? (або "хто")
Олено, я сьогодні переглядала матеріали про Івана Миколайчука,і випадково знайшла Ваш лінк від 08.08.але він невідкрився.
15.06.09- день народження Івана Миколайчука.
я що тоді? (або "хто") -потрібно робити ЗВЕРНЕННЯ до Президента із вимогою,щоб ВЗЯВ всю відповідальність на себе,для недопущення знищення нашої Держави. І всім мислячим впрягтись в плуга.
Смішно,АЛЕ я Олено вірю і знаю можна ВСЕ змінити на краще. Можна!
Зараз панувало загальне пригнічення очікуванні БІДИ, але пронесло...
Львів'янка   | 9.06.2009 13:06
Чи укріпився Янукович в своїй позиції?
Думаю відкрив шлюз для "проносу" в Тимошенко. Подивіться її "всьо пропало"...
Головне,що шлюз буде лити у всі сторони-це як вода на полив...
Поки БЮТ буде порскати,в Ющенка час буде на обдумування.
Львів'янка   | 9.06.2009 13:08
Друзям Іван Миколайчук не шкодував навіть своїх черевиків...
Олена Олійник | 8.08.2007 12:37-
Оленко, от саме це.
Олена Олійник   | 9.06.2009 13:33
Львів'янка:
Ну, сторінка вже може й не існувати, то таке. Але дивно – я абсолютно точно пам"ятаю, що там були коменти і дискусія. Навіть пам"ятаю, з ким саме дискутувала. Якщо НП вже бракує місця, я б на їхньому місці починала з іншого. Але й то таке...

Я спробую знайти той матеріал, шановна Львів"янко.
Олена Олійник   | 9.06.2009 13:41
Олена Олійник:

Мені прикро, але всі посилання йдуть на той самий Арт-Вертеп, що на нього і я посилалася. А вони ту публікацію вже зняли. Таке горе. Але нічого, про Миколайчука ще напишуть.