Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Українська Держава   ширка

"Змагатимеш до посилення сили, слави, багатства і простору Української Держави"

Іван ЮРІЙЧУК | 8.06.2009 14:07

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
6

Антиукраїнські сили (АС) нанесли удар. Метою цього удару було повалити Українську Державу і потім поділити її, непритомну, на двох. Але на наше з Вами щастя "АСи" виявилися каліками (генетичними, розумовими, фізичними, ... – замість крапок додай своє). Псевдоеліти не змогли домовитися.

Особисті амбіції знову переважили. "Ширка" відкладається. Принаймі поки що.

А що ж далі? А далі ми, Українці, повинні нанести удар у відповідь. Своїми голосами на наступних виборах, які потрібно провести разом з президентськими.

Чи є альтернатива теперішній владі? Є. Це представники правих і правоцентристських партій і організацій. Таких,наприклад, як ВО "Свобода". (До слова, лідер "Свободи" Олег Тягнибок 7 червня виступаючи на віче в Івано-Франківську був на порядок кращим порівняно з іншими виступаючими – представниками теперішньої влади, народними депутатами, яким без папірця і "блатного" слівця важко сказати щось змістовне – і знову показав себе політиком і лідером всеукраїнського масштабу).

Зміщення електоральних симпатій вправо – це нагальна потреба і сучасна тенденція. Причому не тільки українська, а загальноєвропейська. Зокрема, на виборах до Європарламенту, які проходили в різних країнах ЄС з четверга по неділю, перемогли праві і правоцентристські партії.

Провідною в Європарламенті нового скликання буде правоцентристська фракція Європейської народної партії – у неї, за попередніми даними, 265 місць з 736. На другому місці – соціалісти, у яких 184 місця, повідомляє Радіо Свобода.

Найбільш переконливі перемоги одержали правоцентристські партії у Великобританії, Іспанії, Італії, Польщі та Угорщини. У Великобританії правлячі лейбористи зазнали найтяжчу поразку за багато десятиліть.

Відносного успіху домоглися і ультраправі сили – насамперед у Нідерландах та Угорщині. (http://pravda.com.ua/news/2009/6/8/96143.htm).

Отже, не час заспокоїтись і спочивати. Попереду велика боротьба, велика робота і великі звершення!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua