Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Журналісти з'їли Верховну Раду України!


-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
8

У переддень професійного свята парламентським журналістам народні депутати від Єдиного Центру подарували...цілий парламент. Більше того – дозволили його надкусити!

Журналісти з'їли Верховну Раду України!
Оригінальний подарунок у переддень професійного свята зробили парламентським журналістам народні депутати від Єдиного Центру. У ложі преси, на третьому поверсі будинку під куполом акул пера і мікрофонів почастували... Верховною Радою.

Так-так. Подарувала парламент у вигляді 10-ти кілограмового торту – на поїдання журналістам нардеп Леся Оробець. Торт був дуже схожий на оригінал. Над кремовим куполом навіть майорів цукровий жовто-блакитний прапор.

Варто віддати належне цього року Єдиний Центр блиснув креативом (може, найняв московських піарщиків?) і вдало вирізнився своїм подарунком серед традиційних листівок-цукерок-коньяків.

Попали, так би мовити, пальцем в небо – адже який політичний журналіст не мріє з'їсти, чи хоча б надкусити, ВР разом з усіма його мешканцями?

Цікаво, як привітають нас представники інших партій? Якщо узагалі привітають: (


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua