Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
бизнес-элита   колония Украина   Ликург   Ататюрк   УПА
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Обязанность восстать

MarekKiller | 4.06.2009 23:24
Непонятно, почему эта статья на УП (странно, что этот скурвившийся медиаресурс еще такое публикует) не привлекла внимания авторов НП. Статья – IMHO – хороша, особенно первая ее часть. А первая часть – это горестная констатация фактов. Убивают комментарии – либо безграмотные, либо спавящие ЮВТ.
Коментарі
Никита   | 4.06.2009 23:33
Убивают комментарии – либо безграмотные, либо спавящие ЮВТ.
В "Українському тижні" була непогана стаття, про тих, хто буде підтримувати Тимошенко за будь-яких умов... Там приклад наводили: громадяни самоорганізувалися, щоб захиститися від беззаконня з боку БЮТ. Вибрали голову, що готує подання до суду, щоб захистити інтереси громади. Голова розповідає кореспонденту про жахи, що витворяють бютівці, показує документи... і раптом перериває себе: "Але на виборах я голосуватиму за Тимошенко! Тільки вона..." ну далі по тексту...
MarekKiller   | 4.06.2009 23:39
Ну, не все, конечно, каменты глупые, но таких много.
За будь-яких умов зараз треба підтримувати тільки Тягнибока.
Никита   | 4.06.2009 23:53
MarekKiller:
Я готовий підтримати будь-кого за будь-яких умов, що не на словах, а на ділі не дозволить позбавити українців права обирати керівника своєї держави на прямих всенародних виборах.
Для Тягнибока це шанс, ага.
MarekKiller   | 5.06.2009 00:31
А хто ще такий шанс має? Чи скоріше так – хто може взяти на себе відповідальність? Хто може довести, що він є представником справжньої, а не бидлоеліти?
Никита   | 5.06.2009 00:43
MarekKiller:
А от я щойно написав там десь на гілці:
Той, хто захистить право українців вибирати керівника своєї держави на всенародних виборах – той точно не прожект (- сусідньої держави).
Якщо це буде Президент – чудово, я в ньому не помилився.
Якщо це буде Тягнибок – чудово: український націоналізм живе і перемагає.
Якщо це буде (в житті все буває) Наталя Вітренко – чудово: я перед нею вибачусь, що недооцінив її.
Тобто – БУДЬ-ХТО, хто спроможеться.
Ну а якщо ніхто не захистить – туди нам і дорога.
Beware   | 5.06.2009 00:49
Щось у цьому є.
Valeriy   | 5.06.2009 02:18
Вообщем, то что в Украине произошел поворот в принципах формирования государственной номенклатуры от принципов позднего СССР к бизнес принципам стало ясно еще лет 10 назад. Кульминацией стали партийные списки – типичные бизнес проекты. Это пока. Но может быть и хуже. Безспорно это жуткий тупик. Но выход из него конечно не на путях национализма. Украинский национализм никакого отношения к формированию именно государственной элиты, или даже национальной элиты не имел и не имеет. По своем духу, уставу, идеалам, методам – это, вообщем, военно-террористическая организация. На мой взляд, для Украины оптимален путь создания интеллектуальной элиты. Ну а пока, так – как есть.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 04:53
MarekKiller:
Ну, не все, конечно, каменты глупые, но таких много.
За будь-яких умов зараз треба підтримувати тільки Тягнибока.
Хоч одна слушна думка.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:03
Автор статті на УП і правий і не правий. Правий в тому, що державників в Україні нема, а от із роздумами чому нема я згоден не зовсім. Візьмем Білорусію. Історія такаж як і в України – бездержавна. Навіть гірше: не було ні козаччини, ні УПА, ні спроб творення держави в подіях 1917р. І також їм державність звалилась на голову. Але Лукашенко не дав розграбувать економіку держави, не дав піднятись піні, зберіг за державою всі важелі впливу на економіку, на поведінку бізнесюків. Результат – Білорусія, білоруси наразі в більш вигідному положенні ніж Україна і українці. У нас Злодій Кучма зіпсував початок будування держави, віддав економіку на розтерзання шакалам
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:13
і наразі ми меєм, те що маєм. Шакали наїлись, розтовстіли, і відчувають свою повну безкарність і вседозволеність. Латентне трохи завуальоване балачками про демократію безмежне користування владою для цілей власного збагачення, цих шакалів уже не задовольняє. І вони дозріли до повного захвату влади в країні і придушення всіх і вся, хто хоч будь як ставить питання про обмеження їх безконтрольності.
Пам*ятаєте – "бандитам тюрми"? Фактично всі ми бачили в цьому лозунгу усунення від влади цих шакалів і воздання їх трудам із паяльниками в руках по заслугах, руйнування бандо-олігархічного укладу економіки. Не судилося. Народ України кинули самим наглим способом.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:26
Уже в 2006 році під прикриттям перевиборів у виконівчу владу, Ющенко повертає Януковича – прапор всіх шакалів-олігархів. Ющенко далі пробує вести свою бездарну гру і завгар іде з посади. На чолі виконавчої влади стає дама із підпільного відеопрокату. Це вже кінець того часу, коли два клана ще пробують використаь в своїх особистих інтересах ніякого Президента.
Та все очевиднішим стає його слабкість, безволья, не уміння регулювать ЇХ відносини і бути гарантом збереження між ними статус-кво. І от тепер, коли посада Президента, завдяки бездарності, безвольності, безкінечним помилкам і бездумному заграванню із бандюками Ющенка перестає щось значить, ця посада вже нікого не цікавить.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:34
І клан Тимошенко і клан Ахмєтова, приходять до висновку, що їм краще договоритись між собою, бо розводного нема, та і взагалі це лищній ланцюг. До того ж зроблений із г-мна. Тож вони бажають ні з ким владою, державою не ділитись: парламентьська жержава і Президент, підпорядкований парламенту. Закон про вибори до ВР унеможливлює проникнення туди будь-яких сторонніх сил. Все. Каюк. Держава, влада, населення поділене раз і надовго. Це якщо без демагогії і профанації (а саме це Ющенко із цих питань і зробив) про голодомор, мову, історію.
Де є інтерес народу України? Однозначно – 100% мажоритарка, прямі, всенародні вибори Президента.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:42
Що буде працювать на користь творенню держави? Те, що і декларувалось на прикінці 2004р.
Бандитам – тюрми, тобто перегляд приватизації, демонополізація економіки, прозорість в постачанні енергоносіїв (не забуваймо на чому тримається клан Тимошенко), впровадження безальтернативного Закону судочинства, демонополізація влади Ахмєтова на Донеччині, люстрація.
Хто візьме на себе роль провідника інтересів народу, побудови громадянського суспільства?
Не знаю. Деяка надія на Тягнибока. Хоч в принципі на це здатна мабуть (теоретисно) і людина із групи Вітренко, але це буде означать кінець України.
Olexandr Teren   | 5.06.2009 05:46
І така думка-побажання до дописувачів НП. Не пудріть мозги собі і людям Ющенком. Чим скоріш ми цього безвольного дурня позбавимся, тим краще. Може бути лише якась ситуативна підтримка, щоб щось там зробив наостанок, аби затруднить реалізацію планів ПРиБЮТ. Якщо він іще на щонебуть здатний і спроможний. Балога ж не дарма втік.
Wasil   | 5.06.2009 06:20
...зберіг за державою всі важелі впливу на економіку...
СЛАВА КПСС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Хоч в принципі на це здатна мабуть...і людина із групи Вітренко,
...Чим скоріш ми цього безвольного дурня позбавимся...
а потів цей чоловік агітує за Тягнібока, шкода. Дійсно, що всяка мразь, яка хоче на волні націонілізму пролізти у владу, гуртується зараз у СвободіНайбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua