Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4a1e4bbd36c92/

Депутати під прицілом.

Юля Дозор | 28.05.2009 11:30

Продовжуємо цікавитись куди йдуть кошти з депутатських фондів.
Про це нам розповідають люди, які отримали ці кошти.


Депутати під прицілом.
Президент спортивного клубу "Воїн"

"ЖБК Промбудівельник – 6" Юрій Огнев

Дмитро Стрижов завжди підтримує нашу спортивну школу. Не так давно я звернувся до нього із проханням допомогти у придбанні спортивного спорядження. Він виділив майже 15 тисяч гривень. Ми обладнали спортзал. Після цього наші хлопці на змаганні показали один з кращих результатів. Завдяки таким людям, як Дмитро Сергійович, живе спорт. Адже від влади зараз неможливо домогтися якоїсь допомоги. Дякуємо Дмитру Сергійовичу від учнів-спортсменів та їх батьків, тренерів. За вагомий особистий внесок в розвиток спортивного клубу "Воїн"

Таким чином станом на квітень 2009 року депутат Стрижов Дмитро (фракція БЮТ) відзвітував за 15 тис. грн. Залишилося відзвітуватись за 15 тис. грн.

Дана інформація щодо ефективного використання бюджетних коштів потребує ретельного контролю. Крім контролюючих органів до цього процесу повинна залучатись і громадськість. Закликаємо всіх бажаючих долучитися до контролю та перевірки цієї інформації у можливий для вас спосіб. Зі свого боку, ми також знайдемо механізми поцікавитись, чи дійсно вони витратились таким чином. Такий підхід буде стимулювати відповідальність не тільки депутатів, а й одержувачів коштів із депутатських фондів.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua