Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Кращий захист – це напад?

Іван ЮРІЙЧУК | 25.05.2009 23:42

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Що було би якби, приміром, хтось з наших депутатів вніс на розгляд у Верховну Раду законопроект, згідно з яким всі громадяни України змушені були б підписати папір, в якому вони виражають вірність Україні як українській, націоналістичній державі і зобов'язуються поважати її символи і цінності.

А той хто ухиляється від служби в армії, ризикував би бути позбавленим громадянства...

Думаю наступного дня в телевізорі з Шустером представники наших псевдоеліт разом з послами Росії, США, Ізраїлю і іншими "експертами" цілком серйозно могли б обговорювати, скажімо, можливість введення заборони на вживання слова "українець" в громадських місцях. ("Це ж бо треба – хочуть себе українцями називати! Євреї і росіяни поруч будуть почувати себе некомфортно".).

Між тим міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман заявив, що на наступному тижні його партія представить новий законопроект під девізом "Без лояльності немає громадянства", який був одним зі стовпів передвиборчої компанії Лібермана.

Згідно з новим законопроектом, всі громадяни Ізраїлю повинні будуть підписати папір, в якому вони виражають вірність Ізраїлю як єврейській, сіоністській, демократичній державі і зобов'язуються поважати її символи і цінності. Також законопроектом передбачено, що громадяни, які відмовляться від служби в армії або альтернативної служби, ризикують втратити громадянство. (Див. статтю на http://www.mignews.com/).

В зв'язку з цим пропоную українському МЗС виразити ноту протесту послу Держави Ізраїль, в якій засудити появу нацистського законопроекту, а українському послу в Ізраїлі – ходити на всі їхні ток-шоу і з розумним виглядом розповідати про зло від проявів "єврейського націоналізму".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua