Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Перспективи розвитку України або "Революція зі Сходу"


-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
9

Наприкінці наведу висновки зі статті:
1) Національна Революція може початися тільки зі Сходу України.
2) Основою реалізації Ідеї стане громадська організація.
3) Вся відповідальність лягає на нове свідоме покоління, яке наново сформує українську еліту.


Перспективи розвитку України або ''Революція зі Сходу''
Перспективи розвитку України або "Революція зі Сходу"

Про те, яке ми маємо зараз становище в українському національному русі та як вийти з цієї ситуації я вже писав в попередньому випуску Вісника Організації. У цій статі я більш глибоко торкнуся питань: як це зробити та хто може це зробити, тобто на кого саме покладається відповідальність за наше з вами майбутнє і майбутнє рідної Батьківщини.

Ви погодитесь, що тільки тотальна зміна сучасної "еліти", підходів у економічному, політичному та національному питаннях зможе звеличити Державу та підняти Україну на гідний рівень.

Таким чином це є революційний підхід, який наша Організація повністю підтримує. Але революцію ми розуміємо у власній площині. Так, тотальна зміна існуючого ладу повинна відбутися, але не сьогодні, не через місяць і навіть рік, а тільки тоді, коли суспільство і Організація будуть готовими до цього. І відбудеться вона не військовим, а виключно духовним та інтелектуальним шляхами, коли наново сформована українська національна еліта повністю замінить існуючу лжееліту.

Ми, на відміну від організацій-одноденок та популіських партій, добре усвідомлюємо, що цей шлях є довгим і важким, але єдино правильним.

Отже, спочатку розглянемо питання звідки почнеться революція.

Тим, хто вивчав закони Паркінсона добре відомо, що тільки "кулі може стати мільярдером ", геніальним науковцем чи митцем. Кулі – це назва найбіднішої верстви населення у Китаї, приниженої та забутої для всіх. Паркінсон використовував цей термін алегорично.

У законі це пояснюється тим, що тільки "принижені", але сильні духом люди можуть досягнути великого успіху. Насправді, серед найбагатших людей світу найбільший відсоток становлять вихідці з бідних родин. Наведу загально відомий приклад: найбагатша людина України і Європи Рінат Ахметов -- сирота, виховувався у дитячому будинку...

Цей закон з впевненістю можна перекласти на цілі нації. Згадайте, які народи закарбувалися в нашій свідомості своїм величним поступом?

Араби, монголи, росіяни, євреї – всі вони були "принижені та знедолені".

Це стосується і Німеччини у ХХ сторіччі.

Безперечно, що у такому ж самому становищі зараз знаходиться український народ, тому зрозуміло. Що Україна може стати або Великою, або загинути як держава. Особливо це відчувається на Сході України. Саме тут свідомі патріоти знаходяться у меншості, саме тут постійно формується характер "приниженності та знедоленості". У школах, університетах, на роботі українець повинен боротися за свою мову, культуру, цінності, за свою кров.

Згадайте злочини проти нашої нації за часів Речі Посполитої, Російської імперії, Радянської влади та нацистської Німеччини. Схід України найбільше страждав, тому й народжував героїв: Міхновський, Донцов, Ленкавський...

А що вже казати про козацтво?

Тому висновок: якщо ви хочете, щоб Україна була такою собі маленькою і нікому не потрібною європейською державою, як, наприклад, Чехія чи Польща – шукайте правди у галичан, якщо ж ви бачите Україну Великою – це зробити можуть тільки Східняки.

Якщо звідкись і почнеться національна революція, то це тільки зі Сходу України. Тому наша Організація робить наголос на роботі саме на Сході та Півдні України.

Відповівши на питання "звідки" тепер треба визначитися хто реалізує Ідею.

Звичайно, що величні справи завжди залежали від лідера – геніальної особистості, яка правильно визначила потреби свого народу і змогла повести його за собою. Кожен історичний момент асоціюється в нашій свідомості з конкретною особистістю. Але, чи багато зробили б Богдан Хмельницький без козацтва, Гітлер без бувших військових, Ленін без організованого єврейства, Бандера без ОУН чи демократи 90-х без допомоги діаспори та перефарбованих червоних?

За кожним з цих лідерів стояла організована спільнота, без котрої вони б залишилися в нашій пам'яті тільки добрими чи поганими письменниками.

Отож, при підготовці до заміни "еліти" на українську ми не можемо нехтувати цим правилом. На сьогоднішній день в Україні є два основних види об'єднань громадян: політичні партії та громадські організації.

Декларативна сутність партій полягає саме в захопленні влади. Але подивіться на сучасні реалії: ніхто достеменно не знає, коли будуть наступні вибори; виборча кампанія вимагає залучення величезних коштів.

Як висновок, у партій виникають дві залежності:

1) залежність від часу. Вони просто не встигають змінити громадську свідомість та роз'яснити правильні погляди на майбутнє держави. Політичними силам доводиться тільки "зривати верхівки" та сподіватися на тих людей, що самі зрозуміли ситуацію. Ще й наявність відсоткового бар'єру змушує думати не про кристалізацію Ідеї, а, навпаки, про політичний популізм та задурення мас.

2) залежність від фінансування. Саме цей пункт взагалі унеможливлює чистоту діяльності політичних сил. Десятки та сотні мільйонів доларів на вибори можуть надати тільки представники нинішньої "еліти". Тоді про яку тотальну її заміну можна взагалі казати? Партіям треба відпрацьовувати гроші.

Додайте ще й те, що політичні сили в Україні довго не "живуть" – кілька програшних кампаній і від партії відходять фінансові донори і перспективні кадри. Тому політичні сили нездатні думати на великий проміжок часу, хоча б на 30-40 років вперед.

Саме це й обумовлює ситуацію, коли переважна більшість фінансування на національну справу йде до Західних областей, щоб швидко отримати результат та повернути гроші. Політики та їхні донори не розуміють, що без Сходу "війна" за Україну буде програна.

Отже, висновок: партії у сучасній Україні неспроможні повністю змінити національну еліту, так само, як і зробити Україну Великою.

Зовсім інша справа – громадські організації, тільки тут може відбуватися ідеологічний розвиток. Вони не потребують швидкого отримання результату, не потребують великих фінансових витрат. Громадські організації не поспішають, а планомірно йдуть до поставленої мети. Люди не вступають до них через якісь матеріальні перспективи чи реалізацію власного комплексу "манії величі", тому в громадських організаціях не може бути випадкових людей. Люди йдуть до них, щоб робити справу, яку вважають правильною, а не через те, що хочуть щось отримати. Це унеможливлює "розколи" в середині структури, а якщо такі і можуть трапитися, то винятково через внутрішній розвиток членства, а не через "шкурні" інтереси.

Тому, тільки сильна громадська організація спроможна реалізувати Ідею – повернути владу українцям і звеличити Державу.

Шлях політичної партії швидкий, але не якісний, шлях громадської організації більш довгий, але набагато глибинні ший та результативніший.

Великі справи завжди робляться повільно.

Через відповіді на попередні питання (звідки почнеться революція і хто її реалізує) випливає ще остання теза: на кого покладається відповідальність?

Суспільство на Сході України ще не готове сприйняти та зрозуміти українську національну ідею. Для цього повинно пройти кілька десятків років. Тільки незаангажоване у сучасному політичному бруді молоде покоління українців може сформувати майбутню національну еліту.

Тому вся відповідальність за звеличення Держави покладається саме на молоде свідоме покоління незалежної України.

Наприкінці наведу висновки зі статті:

1) Національна Революція може початися тільки зі Сходу України.

2) Основою реалізації Ідеї стане громадська організація.

3) Вся відповідальність лягає на нове свідоме покоління, яке наново сформує українську еліту.

Розуміючи ці тези ми і створили громадську молодіжну Організацію "НЕБО" з центром у славному козацькому місті Запоріжжі.

Ігор Артюшенко

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua