Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Екс-суддя, затриманий за хабарництво, почав колотися?

Аговтышев | 13.05.2009 12:44

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

Нещодавно заарештований за підозрою в хабарництві екс-голова Львівського апеляційного суду Ігор Зварич після тривалого мовчання почав давати свідчення, через які невдовзі мають допитати високопоставлених посадовців з Банкової...

Як мені розповів один із колишніх працівників генеральної прокуратури, котрий нещодавно вийшов на пенсію, проте, часто відвідує будівлю на Різницькій, щоб побазікати із старими колегами-приятелями, на сьогодні сумнозвісна кримінальна справа Ігоря Зварича набула нових резонансних подробиць.

Так, слідчою групою, яка проводить розслідування зловживань у Львівському апеляційному адміністративному суді, винесені постанови про виклик на допит, поки що у якості свідків, заступника глави Секретаріату президента України Ігоря Гільяровича Пукшина та керівника цієї установи Віктора Івановича Балоги.

Здавалося б нічого такого у тому, що слідчі поспілкуються із посадовими особами, які, так би мовити, "лобіювали" призначення Ігоря Зварича на посаду голови Львівського апеляційного адміністративного суду, по декілька разів проводячи через Вищу раду юстиції та Вищу кваліфікаційну колегію суддів України його подання. Проте, цікавими видаються подробиці, якими поступово поповнюється ця ситуація з допитами.

Зокрема, з сьогоднішнього дня, як виявляється, у день надіслання офіційного виклику до Генеральної прокуратури, Ігор Гільярович відчув різке погіршання стану здоров'я та, зранку спішно оформивши лікарняний лист, відбув у невідомому напрямі, при чому, як сказали у терапевтичному відділенні "Феофанії", до них Пукшин так і не доїхав.

З часу його останнього дзвінка минуло вже більше шести годин і лікарі вже мабуть втомившись чекати "хворого", розійшлися по домівках.

Наразі місцезнаходження Ігоря Гільяровича ніхто в Секретаріаті підтвердити не взявся, адже стільниковий апарат, яким він користується, вимкнений.

Аналогічну відповідь від роботів стільникових мереж "Київстар" і "МТС" можна було почути зателефонувавши на номери Віктора Івановича, який, зі слів секретарів, перебуває на Закарпатті з "робочим візитом", і до кінця тижня навряд чи повернеться.

Зателефонувавши друзям у Мукачеве, мені вдалося з'ясувати, що Віктора Івановича дійсно бачили на вихідних в місті, однак, зв'язатися із ним, або кимось, хто б міг підтвердити місцеперебування пана Балоги можливості не представилося.

Можна, звісно, все списати не "щільний графік" названих керівників президентської канцелярії, однак, чи не підозрілими видаються такі збіги?

Може слідчих прокуратури чекає якийсь сюрприз, через який на подальшому розслідуванні даної справи можна буде поставити жирний хрест?

Поживемо, побачимо, проте, хотілося б не втрачати надію на те, що українське суспільство такі дізнається про жалюгідний стан вітчизняного правосуддя, бо це стане тим першим кроком на шляху його кардинального оновлення і реформації у відповідності до високих європейських стандартів.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua