Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
12

Коментарі
  | 10.05.2009 08:06
Vladislav   | 10.05.2009 10:02
Жванецкий с Вас никакой. Туповато.
Михайло Притула   | 10.05.2009 10:37
Сибиряк:Слишком иносказательно, но +

Та чего там иносказательно? Родная налоговая, обвешанная "последними трусами" – более чем красноречиво.
Михайло Притула   | 10.05.2009 10:39
Vladislav:Жванецкий с Вас никакой. Туповато.

Вы правы. Тупо платить самые большие в мире налоги и смотреть как они разворовываются а страна погибает – могут исключительно клиенты Жванецкого.
Vladislav   | 10.05.2009 11:12
Михайло Притула:
Vladislav:Жванецкий с Вас никакой. Туповато.

Вы правы. Тупо платить самые большие в мире налоги и смотреть как они разворовываются а страна погибает – могут исключительно клиенты Жванецкого.
Единый налог 2,5 – 25.0 у.е в эквиваленте. Назовете страну где платят меньше?
Михайло Притула   | 10.05.2009 11:38
Ой, не смешите мои тапочки! А производство вы не учитываете?
Косвенное налогообложение в виде тотальных препятствий для бизнеса и их преодоления за взятки вы не учитываете?
Михайло Притула   | 10.05.2009 14:26
Я у шоці! БІльшість негативно ставиться до акції по нормалізації оподаткування...
Vladislav   | 10.05.2009 16:21
Михайло Притула:
взятки вы не учитываете?
Взятки есть везде не только в налоговой. А минуса Вам лепят за то что Вы не "правильно" говорите о Ющенко. Сделайте виноватой во всех грехах Тимошенко и Вам наставят плюсов
Львів'янка   | 10.05.2009 16:31
Михайло Притула:
Ой, не смешите мои тапочки! А производство вы не учитываете?
Косвенное налогообложение в виде тотальных препятствий для бизнеса и их преодоления за взятки вы не учитываете?
А яка орендна плата для працівників бізнесу???
Які ІНВЕСТИЦІЙНІ внески за право праці із даного місця (стосовно базарів)?!?!
А у Львові ще й беруть плату "за приєднане теплове навантаження"...- це ТАК щоб при вигляді рахунку "ТЕБЕ" зразу в ПІТ -гарячий кидало, а опісля морозило-бо немає із чого заробітню плату нараховувати.
Що б "коритники" не говорили-але "світову кризу" в Україні "вони" готовили заздалегідь.
Львів'янка   | 10.05.2009 16:35
Що б "коритники" не говорили-але "світову кризу" в Україні "вони" готовили заздалегідь.
Те що зараз розповідає ПАНІ ПРЕМ"ЄР є цинічною брехнею, яку небачити ніяк неможна.
Або потрібно жити в паралельному світі і зовсім недотикатись до реалій.
То я вже пропонувала-всього ОДНИН сеанс спіритизму і відправити їх назавжди в їх світ,головне заборонити до НАРОДУ наса засувати.
В чоло-і нехай думають!
Львів'янка   | 10.05.2009 16:36
За статтю плюс!
Хоча дещо ""дивно""!
Vladislav   | 10.05.2009 16:52
Львів'янка:
За статтю плюс!
Хоча дещо ""дивно""!
До чого тут податкова? Хіба податкова встановлює арендну плату, "інвестиційні внески" та "теплове навантаження"?
Дійсно дивно
Львів'янка   | 10.05.2009 16:58
Vladislav:
Львів'янка:
За статтю плюс!
Хоча дещо ""дивно""!
До чого тут податкова? Хіба податкова встановлює арендну плату, "інвестиційні внески" та "теплове навантаження"?
Дійсно дивно
А до того,що коли те все нарахуш і сплатиш то про прибуток навіть мріяти неможна,а також про нормальну зарплату.
Все звязано-комун платежі є ВИТРАТИ без яких не можлива праця малого бізнесу.
Дивіться ширше на проблеми-проблема має передумови.
Ми звикли бачити тільки те нащо нам дозволили дивитись. А світ різнобарвний.
Михайло Притула   | 10.05.2009 19:50
Vladislav:Хіба податкова встановлює арендну плату, "інвестиційні внески" та "теплове навантаження"? Дійсно дивно

Пояснюю – жоден законопроект не проходить без попереднього узгодження з податковою.
Жодна постанова уряду.
Мене ж дивує те, що ви захищаєте податкову!
Втім, може дійсно, треба останні труси віднести в Уряд?