Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Геббельсові онуки

Іван ЮРІЙЧУК | 3.05.2009 23:11

6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Онуки Па́уля Йо́зефа Ге́ббельса, імперського керівника пропаганди, живуть в Україні!

Па́уль Йо́зеф Ге́ббельс (нім. Paul Joseph Goebbels) (29 жовтня 1897 р., Рейдт, Північний Рейн-Вестфалія – 1 травня 1945 р., Берлін) – німецький державний і політичний діяч, рейхсміністр народної освіти й пропаганди Німеччини (1933-1945), імперський керівник пропаганди НСДАП (с 1929 г.), рейхсляйтер (1933), передостанній канцлер Третього Рейху (квітень-травень 1945 р.), комісар оборони Берліна (квітень 1945).

Під час і після Другої світової війни пропаганда союзників наполегливо обвинувачувала Геббельса у брехні. В результаті ім'я Геббельса стало називним, і порівняння з Геббельсом має на увазі навмисне перекручування фактів або неправду, перемішану зі справжніми фактами.

Матеріал з Вікіпедії

Онуки Па́уля Йо́зефа Ге́ббельса, імперського керівника пропаганди, живуть в Україні! Так, в Києві! Працюють в Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, Адміністрації Президента, інших органах центральної (і не тільки) влади. Не всі ще, правда, вивчили українську, але німецьку вже забули. Живуть собі, особливо не приховують хто вони – і працюють. Вперто і наполегливо. Дідусь Пауль міг би ними гордитися. Щеб пак, адже онуки старанні і вже багато в чому перевершили діда. Судіть самі.

Гітлерівцям для завоювання життєвого простору для німців довелося іти війною на інші країни, нести величезні економічні, матеріальні і людські втрати. Їхні послідовники в українській владі змогли завоювати життєвий простір для себе без воєнних дій, з допомогою однієї лише пропаганди. Вони переконували і продовжують переконувати українців в тому, що непотрібно народжувати дітей. Звичайно, про це не говорять відкрито. Більше того, за народження дітей значно підвищили розмір державної допомоги. Але телевізори, газети, відомі західні зірки кричать протилежне – не народжуй, бо не встигнеш зробити кар'єру, пожити в своє задоволення, вдягнути, нагодувати, дати освіту і т. д. і т. п...В результаті за роки незалежності населення держави скоротилося з 52 до 46 млн. З них ще близько 6 млн. людей виїхали на роботу за кордон, аби якщо не вони, то хоча б їхні діти "були не гіршими за інших". Отже, приблизно за 17 років "мінус" 12 млн. україців з українських земель, які тепер можна сміливо освоювати.

Але цього замало, адже 40 млн людей ще залишились і живуть на своїй землі. Та "геббельсята" не сплять і гідно продовжують справу своїх дідів з винищення людства. Вони кажуть "ні – наркотикам" і під захистом міліції (!) дозволяють проводити марші прихильників легких наркотиків. Вони кажуть "так – здоровій українській родині" і віддають кошти на лікування хворих СНІДом наркоманів та привозять в Україну західних "зірок"- гомосексуалістів. Вони кажуть "ні – расизму і сепаратизму" і дозволяють (знов таки, під захистом ПРАВООХОРОННИХ органів!) проводити сепаратистські з'їзди і конференції в Харкові і в Ужгороді та показюють на телебаченні відверто расистські по відношенні до українців "ток-шоу"... Кожен може для себе продовжити цей ряд...

Статути і програми всіх українських партій, чиї представники зараз керують країною, можна сміливо замінити на один вислів Геббельса:

""Брехня, сказана сто разів, стає правдою".

Ідеологічні онуки свято дотримуються заповіту "дідуся" Геббельса. Настільки, що самі починають вірити в свою брехню. От тільки чи зможемо їхню зброю обернути проти них самих?

Зможемо? Агов, козаки?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua