Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
СРСР   УРСР   Україна   КПУ   націоналізм   "антиукрфа   УПА

"Фа" на ймення "антифа"


9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

З хворої голови...

 ''Фа'' на ймення ''антифа''
Рада ветеранів в черговий раз зібрала своїх членів зі всього міста на збори. На цей раз – ніби для обговорення підготовки до чергової річниці Перемоги. Насправді ж, - клейміть буржуазний націоналізм, націоналістіческую політіку влади та ОУН- УПА.

Присутні – в основному члени КПУ – вірної послідовниці КПСС. Всі вони автоматично, як і громадянами незалежної України стали, так і в членами своєї підукраїненої зверху, а по суті – антиукраїнської партії перейшли. Держава Україна для них – що червона ганчірка для іспанського бика. Дуже раздражаєт. В своїй листівці, "За народовладіє! Долой диктатуру!" (бачите – капеесесники – проти диктатури! І де вони її знайшли при нашому то президентові?) яку роздавали присутнім, пишуть: "Мы – строители мощной державы – Союза Советских социалистических республик. Той нашей общей Родины, где управлял государством народ...". То добре, що строілі, добре, що весь світ вас боявся як скажених псів... Але що "управлял народ"... Вибачте – КПСС во главе с політбюро, возглавляємим вернимі лєнінцамі (перераховувати не будемо – практично всіх їх самі ж капеесесники так чи інак заклєймілі – кожен новий вождь свого попередника вимазував брудом, і всі це зустрічали бурнимі і продолжітельнимі аплодісмєнтамі).

Та добре, хай ностальгують за своєю молодістю, бо, як кажуть, в молоді роки і вода була мокрєє, і трава травєє. Але не треба всіх тягнути в свою неандертальщину, де в честь чи не кожної дати Вєлікой соціалістіческой розстрілювали тисячі людей – як в жертвоприношення; де за колосок голодну людину вбивали без суду та слідства; де заради свєтлого будущєго мільйони людей поплатилися життями. "Поэтому наша задача: восстановить утраченное (СССР?), вернуть связь поколений, рассказать молодежи правду о нашем прошлом". Правду, а не комуністичні міфи про те, як "вєрной дорогой" йшли товаріщі – куди показував вєлікій Лєнін. (Попробуйте визначити той напрямок по пам"ятниках вождю – куди попало показує).

Але повернемося до наших... Місцевий вождь краснокожіх виступив з програмною промовою, націлюючи тих, хто виступить після нього, на "правильну ноту". Головне в його рєчі було не підготовка до святкування перемоги над німцями, а борьба с націоналізмом. Бо це зараз найактуальніше, бо така прийшла директива зверху? Бо різні там "антифа" вже діють активно, навіть ножами. Ці ж поки що – язиками. Но опит єсть. Про що й розповіли.

Ось які аргументи він висунув.

Аргумент перший: Україна з 1917 року була незалежною державою, навіть з Польщею воювала! В складі СРСР також була незалежною, і вступила в Союз добровільно. Так що воювати за її незалежність нікому не треба було! Навіть референдум 1991 року непотрібен був – бо ж незалежною була Україна! Про цю "добровільність" вже стільки сказано, що й повторювати не варто.

Аргумент другий: Україна, як держава незалежна, була в стані війни з Німеччиною.

Ніби Німеччина оголошувала війну конкретно Україні, а не СССРу, у складі якого вона була. Чи мала свою національну армію, щоб з Німеччиною воювати.

Аргумент третій: УПА воювала проти СССР, а, значить, проти незалежної держави – УРСР. УПА ніколи не оголошувала війни ні УССР, ні СССР. Воювала проти більшовицької влади на території України. Влади, котра була внесена під червоними прапорами на вістрі багнетів бандами Муравйова та інших командіров.

Аргумент четвертий: УПА – терористи. Бо скоїли кілька терористичних актів проти польської влади. А скільки терактів скоїли більшовики під проводом вождя мірового пролєтаріала – першого, другого та й усіх решта! Підрахуйте, будь-ласка, шановні комуністи! Аль Кайді далеко до вас.

Аргумент п"ятий: УПА була союзником Німеччини. Тут можна навести багато документальних спростувань цього брєда, – наведемо лиш один – наказ, підписаний командиром екзекуційної команди С-5 оберш-турмбанфюрером СС Ервіном Шульцом 25 листопада 1941 p.: "... До станиць: Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Рівне, Житомир, Винниця. Відносно: Організація Бандєри. Стверджено поза всяким сумнівом, що організація Бандєри готує повстання в Райхскомісаріаті України для встановлення самостійної української держави. Всі члени організації Баядери мають бути негайно заарештовані і після суворих допитів таємно ліквідовані під претекстом грабежів. Протоколи переслухань належить переслати до Екзекуційної команди С-5. Лист із цим наказом доручається після прийняття до відома знищити. Підпис".

А ще є записи в щоденнику командира червоних партизанів Руднєва про запеклі бої упівців з німцями. А ще – тисячі людей-свідків, котрі жили на звільненій від окупантів території вояками УПА; а ще є факти спільних парадів червоної і німецької армій у Львові, Бресті... А ще є документальні свідчення про те. Як СРСР підгодовував та озброював Гітлера, як спільно Європу ділили, як спільно Польщу завойовували й паради на честь цих "перемог" влаштовували...Та хіба неандертальцю втовкмачиш, що таке скрипка...

До речі, оратор також виголосив таке: "Спрашіваєтся – почему бендеровци шлі на восточную Украіну?". Та тому йшли, що не ділили Україну на Западную і Восточную, бо для всієї України незалежності хотіли. Як від фашистів, так і від більшовиків.

Місцевий вождь краснокожіх висунув ще й такий аргумент: "У Франції теж був рух опору німцям, але він проти своєї держави, проти Де Голя не воював, а УПА воювала проти радянської України". Та Божечку ти мій! Не проти України, а за неї, тільки без більшовицької бандитської окупаційної влади. А Де Голь, до речі, якось сказав: "Якби я мав таку армію, яку має ОУН, німецький чобіт не топтав би французької землі".

"Отже, – зробив "висновок" на основі своїх "аргументів" доповідач, - визнання УПА воюючою стороною, зрівнювати їх з ветеранами ВВВ суперечить нормам міжнародного права".

А далі... далі оратори змагалися, хто більше очорнить борців за незалежну Україну. Один розповідав як викурював їх з-під землі на тернопільщині, доповнюючи свою розповідь тим, що йому доводилось воювати також з "націоналістами" Румунії, Угорщини й інших європейських держав. Другий щось намагався придумати про "звірства", але не зміг, третій... Але найбільш цікаво-показовий був виступ ще одного оратора. Після якоїсь плутанини про те, що він побував у "інтернаціональному таборі, де були й українські націоналісти, але ми з ними спільної мови не знаходили", розповів що послали його служити на Далекий Схід і там він знав, що на західній Україні бандерівці вбивали людей. Отак просто приліпив до теми, і все. Туди вже точно бандерівці не дійшли.

Якими б не були спаяними і витривалими місцеві капеесесники, але й вони не витримували довгих та нудних розповідей деяких ораторів, зааплодовували їх, а дехто просто пішов з цього зібрання.

І тут слова попросив також член ради ветеранів, але зі своєю власною думкою. Із звичним вже небажанням слово надали. Але після першої ж його фрази: "Та не була Україна в СССР незалежною державою, бо навіть, щоб отримати ліцензію на місцеве телемовлення, делегація від міста їздила в Москву до заступника ради міністрів СРСР Тіхонова, колишнього директора Південнотрубного заводу", всі дружно заулюлюкали й зігнали його з трибуни. На тому й закінчили. Іншої думки не сприймають.

Чи виступили наші капеесесники з власною ініціативою клєйміть? Здається – ця їхня акція – ланка в міцному ланцюзі інформаційно-ідеологічного наступу, викуваного у відомому центрі. І наступ цей дуже активний – під триколорами по Одесі бродити можна, а про Україну щось тепле скажеш – ножа в бік всадять. Це вже небезпечно. Це вже не неандертальські балачки, а конкретна дії "фа", що йменують себе "антифа".Правильніше б було – антиукрфа

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua