Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Степан Бандера – Герой України

Lustration | 19.04.2009 03:47

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
8

1 січня 2009 року українські націоналісти, патріоти, усі, кому не байдужа доля українського народу святкують сторіччя від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери.

Тому ГО "Люстрація" просить присвоїти Степанові Бандері, як безкомпромісному борцеві за волю України, звання Героя України.


Степан Бандера – Герой України
1 січня 2009 року українські націоналісти, патріоти, усі, кому не байдужа доля українського народу святкують сторіччя від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери.

Ця людина, яка увійшла в історію як один з найвизначніших суспільно-політичних діячів та лідерів національно-визвольного руху 1930-1950 рр., сьогодні неналежним чином вшановується та розглядається в українському політикумі, суспільстві, історії України.

Можна сказати навпаки, ще й досі ім'я Степана Бандери оплямовується вислужниками Північного брата, для яких лозунг "Слава Україні" автоматично переводить українських патріотів в категорію фашистів, нацистів, або ще якихось інших представників тоталітарних режимів.

Сьогодні українська громадськість уже готова до того, щоб вислухати правду про Провідника ОУН, про те, що діяльність Організації українських націоналістів у довоєнний та діяльність Української повстанської армії у воєнний та повоєнний періоди стали тими каталізаторами, які викристалізували українську національну ідею – створення Української Самостійної Соборної Держави.

Про життя цієї легендарної людини можна говорити багато – і те, як він двадцятип'ятирічним юнаком терпів тортури польських поліцаїв задля того, аби не "здати" своїх товаришів з ОУН на Варшавському процесі у 1935-1936 роках, за що був засуджений до смертної кари з заміною на довічне ув'язнення; і те, як він взяв на себе політичну відповідальність за проголошення Української держави 30 червня 1941 року, сказавши рішуче "ні" німецькому генерал-губернатору на вимогу відкликання Акту проголошення, за що був арештований нацистськими окупантами, а ув'язнення відбував у концтаборі Саксенгаузен.

Провідник ОУН, який не боявся смерті заради незалежності України, був прикладом для майбутніх поколінь, тому вбивство агентом КГБ Богданом Сташинським Степана Бандери було замало для партійних московських бонз. Вони боялися його за життя, боялися і після смерті, усіляко спотворюючи історичну дійсність і приховуючи її упродовж десятиліть.

Сьогодні, коли Україна здобула незалежність, архіви відкрито, ми не маємо права боятися думки чільників Російської Федерації чи виразників їхньої позиції в Україні.

Сьогодні стає очевидним, що Україна потребує своїх героїв. Україна потребує Степана Бандеру. Тим більше, що Степан Бандера, століття від дня народження якого ми святкуємо, був не борцем-одинаком, а лідером цілої організації, яка об'єднувала яскраві особистості.

На нашу думку, українське суспільство уже визнало Степана Бандеру. Інтерактивне шоу "Великі українці" упродовж 2007-2008 років на телеканалі "Інтер", на якому постать Степана Бандери зайняла третє місце, засвідчило, що інформаційну блокаду щодо ім'я Провідника ОУН прорвано.

Тому ГО "Люстрація" просить присвоїти Степанові Бандері, як безкомпромісному борцеві за волю України, звання Героя України.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua